Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszerű fehér ruhát keresnék...

Egyszerű fehér ruhát keresnék (menyasszony leszek), de nem tudom hol kapható?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem lesz nagy banzáj, csak egy esküvő, így felesleges lenne abroncsos ruha, + sajnos nincs is rá keret... arra gondoltam, hogy egy egyszerű, de mégis szép, fehér ruhát vennék fel. Gondolom most vannak akciósan nyári ruhák mindenhol, biztos akadna köztük ilyen is, ami megfelelő lenne esküvőre. Rendelni nem merek előre az alkatom miatt mindenképpen fel kell próbálnom.. Tudnátok ajánlani üzleteket/márkákat, ahol kaphatnék ilyesmit? Az lenne a legjobb ha interneten meg tudnám nézni a választékot és bemehetnék utána felpróbálni.. csak mert nem tudom hol kezdjem el a keresést, nem tudom hol találhatóak bizonyos üzletek.. így meg ha előre meg tudnám nézni, nem kéne ide-oda császkálni. Debrecen-Miskolc És elég sürgős lenne. :/

2014. szept. 2. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az hogy fehér ruha, elég tág fogalom.


Milyen hosszú? Mini, közepes, maxi?

Milyen fazon? Kiskosztüm, hagyma, ceruza, harang, a-vonal?

Milyen stílusú? Romantikus, elegáns, vagány, letisztult?

Milyen anyag? Csipke, szatén, pamut, mesh, selyem?

Hova veszed fel? A közeli erdőben lesz a ceremónia vagy a város közepén?

Mennyire lesz hideg?

Milyen méreted, alkatod van?

2014. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ruha! Hosszú, felül szűk, lefelé bővülő. Időjárás szempontjából októberben lesz az esküvő. Olyat akarok, ami tényleg a tisztaságot jelképezi... ami tündöklő. :)
2014. szept. 8. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Linkelj már egy képet, hogy kb. milyet. Ez a fennti leírás az esküvői ruhák 90%ára igaz.
2014. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koktélruha féleség..


[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyesmi.. csak teljesen hosszút szeretnék.

2014. szept. 10. 13:55
 5/6 A kérdező kommentje:
De lehet másféle is, csak az a lényeg, hogy a széles derekam eltűnjön benne!
2014. szept. 10. 13:58
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezek csodásak:

[link]


[link]


Csak kérdés, hogy állna.. :)

2014. szept. 11. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!