Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat mostanába a fehér gatya?

Divat mostanába a fehér gatya?

Figyelt kérdés

És ha igen milyen anyagból , illetve most agusztusba milyet vegyek térd gatyát vagy már hosszút?Divat még a csőnaci (mert akkor olyat vennék) és nem állna hülyén szőke hajhoz fehér nadrág?

Köszi előre is a válaszokat!


2008. aug. 7. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most szeretnék venni fehér gatyát,és mivel rövidgatyómm már van,így most hosszút.Nekem is szőke hajam van,szerintem kifejezetten jól állna :) És én mindenképp csőnacit veszek,farmer anyagból,mert őszre is tudom használni,és ha jönnek a hidegebb napok :) Szóval szerintem te is vásárolj egyet,és a válasz a kérdésedre pedig: Igen!Divat...főleg ha szépen lebarnultál a nyáron :)
2008. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi:)

Nekem is rohadtul teccenek szall bizti veszek is egyett!

2008. aug. 8. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen divat!főleg a hosszu fehér csögatyák szerintem nagyon jól néznek ki szerintem szerezz be eggyet:P
2008. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
most nagyon divatba jött a fehér gatya ,mostanában nagyon sokmindenkin láttam!
2008. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
divat igen, csak fehérfarmer gatyót ne vegyetek, mert az a 80-as évek óta nem divat :|
2009. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!