Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már nem merek kimenni magassar...

Már nem merek kimenni magassarkúban az utcára, mert parázok azon, hogy ribncnak néznek!?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem épp normális dolog, de hogyan "győzzem le" ezt az érzést? :D

Pesti vagyok. Általában csőfarmerhez hordtam eddig. Szeretem a magassarkú cipőket. Ilyesmi fazonúakról volna szó, csak ilyenjeim vannak:

[link]


2014. szept. 4. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan mint a képen, nem kell aggódnod. ez egy teljesen átlagos cipő, nem feltűnő. ha valami platform tűzpiros cipőről lenne szó akkor azt mondom igen. ribis, de az nem
2014. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
nem ribis, de csőfarmerhez nem való. Csak szoknyához illik.
2014. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon allat! Nekem mindig megkemenyedik a jelzokem ha ilyet latok egy non..
2014. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted, nem fájdul meg tőle a lábad és tudsz is benne járni (!!!), akkor vedd fel nyudogtan, ez egyáltalán nem ribis, csinos és elegáns.

Szerintem csőnadrághoz is simán fel lehet venni, csak akkor ne lógós felsőkkel kombináld, hanem testhezállókkal vagy blúzokkal.

Arra figyelj, hogy tornáztasd rendszeresen a lábujjaidat, különben egy idő után bütyköd nő és egymásra tolódnak a lábujjaid.

2014. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi baj van a farmernadrág és magassarkú párosítással, szerintem jól tud kinézni.

Amúgy ne aggódj, manapság már mindenért ri bancnak nézik az embert, a cipő számít a legkevesebbet :D

2014. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy az utcso irta, a fiukat futotestnek
2014. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!