Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz-e hogy a sportsDirect,...

Igaz-e hogy a sportsDirect, gyártáshibás, kuka termékeket árúl? (lent)

Figyelt kérdés
Én is vettem már tőlük,még régen amikor itt nem volt boltjuk,londonból rendeltem,mostanába is vásároltam többféle márkát a polusi boltjukból,persze drágábban mint ahogy a honlapjukon hirdetve van,mert itt az emberek jobban keresnek mint az angolok,és a nagy akciókat itt nem adják.Minden terméke nagyon silány minőségű,szóval én onnan többet nem veszek semmit.Gondolom azért adják olcsobban, mert valami hibájuk van,gyengébbre sikerült rongyok.

2014. szept. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám az ott vásárolt futónadrágommal, de egy termék alapján aligha mondhatok véleményt a boltról. Ja, és a nyakpárnám is kibírt pár nap buszon alvást, az is onnan van :D
2014. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ott vettem cipőt sportoláshoz állandóan azt használom (elég sokat használom) és semmi baja. Kimosom és mintha új lenne.

Pulcsit is vettem már ott, az is tök jó semmi baja.

2014. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te a jó akciós termékeket veszed meg. Ott sokszor van a nagy leárazás azért, mert a termék hibás, és azt nem tudják eladni teljes áron. Vagy kifutó darabos. Én cuccaim teljesen rendben vannak.
2014. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,vettem akciós árút is de nem tudtam,hogy az kuka, azt nem mondják vagy írják,hogy a hulladékot probálják pénzé tenni.
2014. szept. 25. 11:52
 5/7 anonim válasza:

Valóban vannak ott is "noname" termékek, azok nem biztos, hogy annyira jó minőségűek. Viszont az ismert márkák jó minőségűek. Én rendszeresen rendelek az oldalukról és még nem volt problémám egyik termékkel sem, pedig használom őket nap, mint nap. Ahogy a termékekről olvasgatom a véleményeket, másoknak is hasonló a véleménye.


Amúgy miért vetted meg a boltban a termékeket, ha silánynak tartod?

2014. okt. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Kangol táskát vettem. A polcon már vagy 3 volt belőle. Tehát eléggé a készlet végén járt a termék. Le is volt árazva, Ł5-ra. Fél év múlva a belseje szétfoszlott. De egyébként kívülről semmi baja. Belső huzatot átvarrattam, és nagyon jó máig is. Eredeti ára Ł25 körül volt. Tehát ilyen nagy áresőnél vigyázni kell. Én ugyan nem voltam mérges, mert Ł5 az most mi. De figyelni kell.
2014. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Ruhákat összesen olyan 100.000 Ft értékben vettem már, Pierre Cardin-nal és a Slazenger márkával vigyázz. Pont tegnap érkezett meg az újabb rendelésem, Lonsdale, Lee Cooper cuccok, mind teljesen rendben. Igényes, jó minőségű. Pulóver volt 3500 Ft, Lonsdale széldzseki pedig 4.000 Ft. Pierre Cardin cuccok nagyon olcsóak, pólót érdemes venni abból a márkából és inget. Pulóvert korában vettem, hát annak a minősége hagy némi kívánnivalót maga után. Fél év elteltével bomlik szét. Kötött jellegű. Cipőt is vettem,szintén Lonsdale-t, nagyon kényelmetlen, azon kívül más baja nem volt ameddig a kutya szét nem rágta. Most egy Karrimor cipőt vettem, tökéletes minőségű, nincs rajta illesztési hiba vagy kifolyt ragasztónyom. Tehát érdemesebb kicsivel drágább (1.000 Ft-al drágább) dolgokat venni, olvasni a véleményeket is, gyakran hasznosak a megfelelő méret és minőség kiválasztása során.
2015. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!