Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony fiúk, ti hol találtok...

Vékony fiúk, ti hol találtok magatokra nadrágot?

Figyelt kérdés

S- a méretem és sehol sem találok normális hosszúnadrágot pedig megnéztem a C&A-t a H&M-et stb és mindenhol akkorák, hogy kétszer is beleférnék..:s

18/F



2014. szept. 5. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony vagyok, általában XS, S méretűek a ruháim. Farmerből 27-28-as méret a jó. Ezért régebben csak női farmerokat hordtam, mert férfiben nem volt ilyen kicsi. Mostanában viszont már nagyon vagány férfi farmerokat tudtam venni kínaikban. Más boltokban továbbra se nagyon látok nekem megfelelő méretet, de a kínaikban legtöbbször szokott lenni. :) És minőségre ezek sem rosszabbak, van amit már évek óta nyüstölök, és bírja.
2014. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én New Yorkerben vettem magamnak egy nagyon király gatyát pár hete..17 éves vagyok és én is elég vékony szóval ja.:D
2014. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
New yorker, bershka én itt szoktam venni
2014. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlo problemaval kuzkodtem, talaltam ra megoldasokat, de a legtutibbat csak par eve: Pull & Bear. Kvajo gatyaik vannak, kifejezetten kis meretben is, ezerfele szin, stilus, fazon ( feszesebb vs lazabb, magasabb dereku vs csipo, hagyomanyos anyagu vs sztreccsesebb stb. ). Miutan erre rajottem, konkretan a p&b gatyakbol alakitottam ki a nadragkeszletemet, van belole 7.
2014. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!