Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi, vekony, "deszka"...

Kicsi, vekony, "deszka" lányok, hogy találtok magatokra ruhát? Varrattattok? Átaszabatjátok? Hogy lehet kiteljesíteni egy stílust, ha soha nem találok olyat, ami tetszik, vagy ha igen, akkor nagy rám?

Figyelt kérdés
Most hogy megnéztem pár "szeretem a testem" részt, rájöttem, h nem is biztos, h jó öltözékem van. 152 cm-re, 45 kg-re, és pici cicikre milyen ruha illik? anyag, hossz, minta, stílus, cipő, szín...
2010. jan. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

sötét alsó világos felsőrész ...magassarkú.... pash app lol

miniszoknya,bokacsizmi meg ezek a törpesarkúak összecsapnak.

én toppot sem szívesen hordok mivel cici nincs sok....nem szeretem mutogatni azt ami nincs....

pulcsiból viszont jó a V nyakkivágás.


utálom én is h egy normális pólót nem találok magamra pulcsiról meg ne álmodozzak mind nagyok :S


naciból most jobb mert jók rám az xs s-sek.lefelécsíkos nacik nyújtanak...

2010. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam találni magamra ruhát, általában kínaiban vásárolok. De ha esetleg nagyon megtetszik valami amiből csak nagy méret van akkor megveszem és otthon bevarrok belőle. Nem kell hozzá nagy tudás, én sem tudok varrni egyébként.
2010. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyerekruhák! de komolyan.
2010. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz, én is mindent átszabok. de már utálok vásárolni, mert akármilyen üzletbe megyek be, és akárhány ruhát próbálok fel, a végén mindig felcsesződve menekülök ki, egyszerűen nem lehet így vásárolni. :S
2010. jan. 19. 14:16
 5/6 anonim válasza:

Basszus.Ugyanez a Problémám nekem is.

de tényleg,Énis 153-154 cm.vagyok, 42 kiló meg ilyenek.

Rám sincsenek ruhák,Nagyon aggasztó.:S

2010. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hálisten kihíztam az XS méretet, de "keményen" meg kellett dolgoznom érte, hogy hízzak végre. 170 centi vagyok és 52-53 kiló körül (bár most vizsgaidőszakban inkább csak 51 :D ). Nekem is nehezen ment a ruhavásárlás, betegségek miatt lefogytam nagyon és évekig 47 kiló körül stagnáltam.

A fekete ruhák slankítanak, azokkal csínyán bánj, de használhatsz csinos öveket, ingruhákat, vagy a ma nagyon divatos asszimetrikus bő felsőket, push up melltartókat, és V kivágású pólókat (New Yorkerben néha elég olcsón hozzá lehet jutni egy egy egyszerűbb de jó felsőhöz.) Ajánlanám Neked még a Tally Weijlt, ott XXs-es nadrágok és felsők is szoktak lenni és igazán nőies a szabásuk!

2010. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!