Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tud szép ruhát venni...

Alex 2014 kérdése:

Hol tud szép ruhát venni magának egy 3XL-es lány?

Figyelt kérdés
Meg tudná írni valaki nekem, hogy Budapesten hol tud magának rendes (szép) ruhákat venni magának egy igazán molett (3XL) lány? nagyon köszönöm (kérem, kíméljetek meg a "fogyjon le" típusú megjegyzésektől. Köszönöm)
2014. szept. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia en turiban talalom a legjobb cuccokat, ugy latszik kulfoldon nem csak 36 os meretben lehet csinosnak lenni.
2014. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még egy tipp a turi mellett! :) Hádákban sok nagy méretű, csinos ruhát láttam.
2014. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
H&M és C&A :) Ha nem akarsz turizni.
2014. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Caremo-ban is sok szépet lehet találni, ott kifejezetten nagyméretű ruhákat árulnak (L-3XL).

A legtöbb plázában megtalálhatod.

[link]

2014. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
F&F true kollekció, KIK textildiszkont. Mindkettő jó minőségű és szép, színes darabok is vannak, nem csak a szokásos fekete, barna, fehér, szürke duciszínek. :)
2014. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
fogyj le :D
2014. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindent leírtak már ami nekem eszembe jutott volna. De ami a legfontosabb, hogy tisztában legyél vele mi áll jól. Ne vegyél fel sátorszerű ruhákat stb. Nagyon fontos a megfelelő méret és fazon.
2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 könyvsorozatzene05 válasza:
XXL Lady
2014. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!