Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködnek a rockerek...

Hogy öltözködnek a rockerek és punkok? Lányok?

Figyelt kérdés

Ruhák terén

15/L



2014. szept. 7. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akin nem igazán látszik, hogy miket hord, viszont szerintem az a legegyszerűbb ha megnézed az ilyen boltok kínálatát.

Én rocker vagyok, de ettől függetlenül hordok inkább sötét ruhákat, talán csak a kiegészítőim árulkodnak arról, hogy mit szeretek.

2014. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj !
2014. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én rocker vagyok :) csak feketében járok, általában bakancsban, zenekaros poló, szegecses nyakpánt, csuklópánt, oldallánc...

de vannak olyan ismerőseim akik szintén rockerek de ők 'átlagosan' öltözködnek és senki nem mondaná meg róluk h mit hallgatnak:)

2014. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kockás,csőnadrág,tornacsuka,valami egyszínű felső,fekete trikó,szakadt farmer.Szeretem a feketét,a sötétkéket,a sötét zöldet,pirosat.Ilyen színűek általában a ruháim.Meg bőrdzseki,zenekaros pólók (a karcsúsított fazonú).
2014. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van. Van olyan aki nem öltözik *provokatívan*. De én fekete bőrdzseki, fekete acélbetétes bakancs kék fűzővel(rendőrellenes) és zöld fűzővel(drogos.. najó viccelte, környezetvédő :D, fekete gatya, oldallánc(ha odajutok hogy megvegyem), szegecses nyakörv, zenekaros(hol karcsúsított hol nem) pólók, zombis pólók, stb :D

15/L Rocker

2015. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!