Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudnátok ajánlani egy...

Mit tudnátok ajánlani egy 150cm 18éves lánynak, hogyan öltözködjön? miket hordjon? hogyan lehetne nőiesebb és csinosabb? mivel kelthetném fel a pasik figyelmét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt mivel elég alacsony vagy,ha bírja a lábad akkor magassarkú cipőket vegyél fel,és ha az alakod jó akkor testhez álló ruhákat,mert a bő ruhák össze nyomnak.
2014. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keruld a legmenobb s egyben legocskabb cuccokat...komolyan nem mondom hogy nincsenek uj vagany ruhak, de egyszer egyszer eszmeletlen mit ki nem talalnak. Mutass annyit magadbol, amennyit szukseges... ha jo az alakod dekoltazs plusz comb, de semmikepp se latszodjon ki a hasad... azt csak azok a pasik ertekelik akik csak arra hajtanak, hogy egy bomba no legyen... Legy divatos, de ne divatmajom... Alacsony vagy, tehat ajanlom a magassarkukat, de nem a tizen husz centi tusarku :D A pasik szeretik ha van stilusod es nem ugy nezel ki mint egy banyarem. Azt hogy milyen ruhakat hordj az magad kell eldontened miket szeretsz/miket nem. Legyen meg a stilusod, es azt te fogod kialakitani, nem a gyakori kerdesek. De oszinten nem a ruhadba fog beleszeretni. Lehetsz egy sima poloban s egy farmerben is, ugy is megtetszel a fiunak, ha komolyan gondolja. Szerintem inkabb torodj az olyanokkal, hogy legyenek apolt, szep kormod, fogad, hajad, stb...
2014. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok igazság van az előttem írótól,viszont én azért mégis csak azt mondom függ az öltözködéstől is,egy csinos nőre hamarabb fel figyelnek mint egy full átlagosra.
2014. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Masadik vagyok...az teny hogy fugg, mert a ruhazat elarulja a szemelyiseged...pl egy sarga zokni, piros cipo, zold polo, piros nadrag, stb. azert elegge taszito... de nem igazan ezt akartam ereztetni azzal, hogy nem a ruhatol fugg.. termeszetesen en sem keverem a stilusokat. Ha egyik nap sportos vagyok akkor mindenem legyen sportos, ha elegans, akkor mindenem legyen elegans, stb. Ja es szeretem ha ket szinnel nincs tobb rajtam... (komolyan meg a zoknim, fehernemum is talaltatom a ruham szinevel >:D< ) De viszont ha egy farmerbe vagy s egy szines poloba akkor is kiszemelnek... Egy huncut mosoly, szep arc s nem feltetlenul csak a ruha hatarozza meg... :) es azert erdemes a sminkre is odafigyelni. En szemely szerint utalom a sminkeket, de ez koran se azt jelenti, hogy egy kis alapozo, borapolo, stb nem johet szoba. De visont a tulzott vadito smink se minden esetben nyero. :P
2014. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!