Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Égő egy fiúnak a rózsaszín poló?

Égő egy fiúnak a rózsaszín poló?

Figyelt kérdés
egyre jobban teccik és beakarok szerezni legalább egyet:S xD
2008. aug. 8. 14:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem! Nekem tetszik egy pasin. A barátommal épp tegnap beszélgettünk róla, hogy kap tőlem egyet ajándékba. Bár, ő azt mondta, hogy nem fogja felvenni...de majd ráveszem valahogy.
2008. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát, szerintem kissé égő, bár van ennél rosszabb is. Én személy szerint, ha meglátok egy fiún rózsaszín pólót, akkor azt gondolom, hogy homoszexuális.
2008. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én egy konzervatív nő vagyok, de azt mondom, hogy minden színt viselhet egy férfi is, ami jól áll neki. Ha illik az egyéniségéhez és az összhang megvan, akkor a rózsaszín is jól fog mutatni. Nem ettől lesz pojáca egy fickó.
2008. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

ez szerintem kortol függ.

minden korba lehet hordani rózsaszíntés nem égő de 25 éves korig szerintem tök jó egy rózsaszín poló és semmi roszat nem gondolok arrol aki felveszi.

25évs kor felett egy világos rózsaszín ign szerintem jól áll.

lényeg hogy ne ciklámen hanem szigoruan világos rózsaszín jól áll

2008. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egyet és kérdezd meg egyik közeli ismerősöd hogy szerinte hogy áll neked. ha azt mondja b**is akkor inkább tegyél le róla, bár én mindig ammondó voltam hogy letojom mások mit mondanak, mindig azt hordom ami nekem teccik
2008. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Nagyon! Szerintem megvannak a lányos, és a fiús színek. De mindenkinek más a stílusa, és el kell fogadni olyannak, amilyen.
2008. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
megoszlanak a vélemények:)
2008. aug. 8. 21:21
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon-nagyon tetszik egy pasin a rózsaszín. Meg amúgy is Franciaországban éppen a rózsaszín jelenti a férfias színt, ellenben a kékkel:)
2008. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
szerintem cuki:P
2008. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Ez a franciás hozzászólás nagyon üt: és tényleg így van! Majdnem minden francia pasinak van a szekrényében vagy "izompóló" vagy klasszikus ing a rózsaszín egy bizonyos árnyalatában.

Nagyon vicces volt, ahogy az egyetemre bejött hozzánk a francia vendégelőadó (kb. 50 éves), rózsaszín ing, levendulaszín öltöny, derékig érő haj (!), hosszú, befont szakáll. Viccesnek vicces volt, de hihetetlenül elegáns és FÉRFIAS! :)

Szóval én azt hiszem, nem ezen múlik, hogy a "gyökér diszkós b*zi" kategóriába sorolnak-e be...

2008. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!