Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen típusú szemüvegekről ( kép)?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 9. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Borzalmas! 20/F
2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem napszemüvegben tetszik, de az olyan nem amit csak divatból hordanak mert az a "menő" :)
2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima fekete keretes, de szolid szemüvegem van. Kb mást nem is kapni a boltokban. Viszont nekem jól áll és rossz a szemem, nem csak divat. Az a lényeg, hogy magadnak tetsz. Elég sablon duma, de nem lehet megfelelni mindenkinek. Sokaknak jól áll szerintem, csak a megfelelő dizájnt kell megtalálni!
2014. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a legrondább forma mind közül.
2014. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt,hogy már tök unalmas,mert minden 2. embernek ilyenje van.Normális keretet akarok venni,de csak ilyeneket találok...

Régen nekem is tettszett,de mára már br...

Ráadásul az emberek felének se állj jól,azok közül,akik hordják.

2014. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem van akinek jól áll. De aki csak teszi benne a fejét meg divatozik azon nagyon meglátszik és az szánalmas.
2014. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Valóban nagyon elterjedt, ez a divat. Épp ma gondolkodtam el ezen, amikor már az ötödik emberen láttam ilyet, vagy hasonlót. Sajnos olyanok is felveszik, akiknek előnytelen, de ez már a tömeg befolyása...viszont menő, nem menő, van, akinek kifejezetten jól áll. Amikor kiderült, hogy szemüveges leszek, rám is ilyen keretet akart erőltetni az eladó, de nem az én világom, maradok a hagyományosnál. Napszemüveg esetén pedig igazán mindegy, nem kell folyamatosan hordani, és bármilyen a formája, legalább a funkcióját ellátja. Nekem egy szó szerint múltszázadi szemüvegem van, ami még az anyukámé volt, mégsem nézett rám senki rosszallóan miatta. Ízlések és pofonok. Ha jól áll valakinek, akkor miért ne viselné? :)
2014. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sárancs ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:) napszemüvegem is ilyen típusú és a sima szemüvegem is ilyen keretes:)
2014. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 9. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
divat nem divat nekem eddig csak ez a fajta napszemüveg állt jól,így nekem is ilyen szerintem jól néz ki:)
2014. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!