Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék holnap az ünnepies...

Szeretnék holnap az ünnepies megjelenésbe egy kis vagányságot kölcsonözni, mit gondoltok? 18/F helyes, izmos, magas

Figyelt kérdés

erre gondoltam:

kék nadrág és kék cipo

[link]

[link]

ehhez vennék egy fehér inget nyakkendovel,plusz egy farmerdzsekit felturt ujjal és felhajtott gallérral(ki van keményítve a dzseki,hogy jól álljon)

vélemény?


2014. aug. 31. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Farmerdzseki, felhajtott gallér...? Ez inkább gáz, mint vagány... Vagány lehetnél egy fekete öltönyben mondjuk... Valami ilyesmi: [link]
2014. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez az összeállítás. Egy kicsit esküvői...
2014. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kék túladagolás. A farmerdzseki nyakkendővel és felhajtott gallérral pedig gáz.
2014. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esküvői vagy igen-igen alkalmi öltöny,nem egy 18 évesnek való. Csak sajnos a hétköznapi öltözködés már összemosódott az ünnepi elegánssal. Főleg amit a középiskolások viselnek. Divatbemutató a köbön. Ez a lényeg. A kérdező összeállítása egyébként jól néz ki. Ezt leszámítva szerintem gáz,mikor egy tizenéves harmincasoknak való stílusban akar vagánykodni.
2014. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amit írtál már túl van a vaganysagon inkább erőlködésnek tűnik, hogy vaganyabb legyel
2014. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a szerkóban metroszexuálisnak fogsz látszani
2014. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 supra01 ***** válasza:
Szerintem ha a nadrág kék, akkor a cipő legyen más színű, fehér vagy fekete, és egy zakót vegyél fel! Sokkal vagányabb! És kék cipő, kék nadrág, kék farmerkabát nem jó!
2014. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!