Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felveszel ugy magassarkú...

Felveszel ugy magassarkú cipöt reggel ha tudod hogy nagyon fog fájni a lábad? Más is van vele úg hogy inkább szenved a szép cipöért?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Olvass kicsit utána, hogy milyen maradandó deformációt is okoz hosszú távon egy kényelmetlen cipő a lábon :)
2014. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Néha van úgy hogy több napig elegánsan kell öltözködnöm (egy hetes konferenciák). Olyankor megszenvedek a magassarkúval, akkor is ha tudom hogy mire odaérek már megbánom. Szerintem majdnem minden nőnek vannak olyan napjai amikor nem a kényelem a szempont.
2014. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen cipőt nem szoktam hordani. Vannak nagyon magas sarkú cipőim is, de próbálok olyat venni amiben nem fajnak nagyon a lábaim. Sokat kell keresgélni, de én találtam ilyet:) Es ha felveszem, altalaban viszek magammal valtocipot pl balerina.
2014. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Úgy beszéltek, mintha minden csinos cipő kényelmetlen is lenne egyben. Baromság! 5 centis tűsarkúim vannak, amiket a hétköznapokon hordok, pedig sokat mászkálok, de cseppet sem fájdul meg bennük a lábam. Semmivel sem szebb egy 20centis sarkú, ami viszont meg is gyötri a lábakat....
2014. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen...próbalok kényelmesebb magassarkúkat vàlasztani. Alig varom az oszt es a telet ilyenkor a magassarkú csizmák valamivel komfortosabbak mint a szandik meg körömcipök.
2014. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen magassarkú cipőt nem veszek fel. A 3-4 centisben is megfájdul a lábam, szóval köszönöm, de maradok a kényelmes bakancsaimnál.
2014. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Felveszel ugy magassarkú cipöt reggel ha tudod hogy nagyon fog fájni a lábad?


Neeeem :)

2014. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok magassarkút. Lapostalpú cipő is lehet szép és elegáns.
2014. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Inkább veszek egy laposat, amiben nem feszengek, minthogy elrontsam az egész napomat. De eleve meg sem veszek olyan cipőt ami nem kényelmes. Magassarkú cipőkből is van sok, ami kényelmes.
2014. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok ennyire buta.


Annak a magassarkúnak amiben fáj a lábad, nem jó az íve vagy túl vékony a talpa.

Vannak kényelmes cipők, azokat kell választani.


Persze nem mindegy, hogy mi a program, egész nap egy officeban ülsz vagy pedig macskakövön gyalogolsz 4-5 órákat.

2014. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!