Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb magassarkú? (többi lent)

Legjobb magassarkú? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátnőmnek venni magassarkút, melyik márka érné meg a legjobban szerintetek?

Valami minőségit szeretnék neki, nyilván nem Christian Louboutinra gondolok,hanem olyanra ami még megfizethető(10-20.000ft)

Nézegettem a Kitten, Mango meg a hasonlo markakat.

Segítsetek!:)



2014. aug. 30. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kényelemre és minőségre még talán a Vagabondot javasolnám Neked! Bár pontosan nem tudom milyet szeretnél, tűsarkút , esetleg platformot, vagy visszafogottabbat? A Zara is jó szerintem!

Kittent én nem vennék.

2014. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen magasat szeretnék, platformosat.

Kittent miért nem?:)

2014. aug. 30. 16:48
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Konkrétan ilyen fazonúakra gondoltam :)

2014. aug. 30. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kittenek nagyon műanyagok... Olyan kemények, kényelmetlenek! Akkor szerintem a Zarában nézz szét, meg talán Mango. De most pl az Il Bacioban hatalmas leárazás van, próbáld meg, lehet ki tudsz fogni valami nagyon szépet nagyon jó áron!
2014. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!