Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mostanában...

Mi a véleményetek a mostanában egyre többet látható utcai gumicsizmáról? Fényes, virágmintás, masnis stb.

Figyelt kérdés

Nekem pl: a fényes lakk feketéről egy tipikus vidéki illatos jobbágy jut az eszembe.

S elnézést az érintettektől, de nem a személyiségre gondoltam, hanem a csizmához kapcsolódó, nem éppen tiszta és higiénikus munkavégzésre!



2014. szept. 12. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sima egyszerű bokáig érő,oldalt gumírozott gumicsizmám van.Nem egész nap szoktam benne lenni,de ha szakad az eső bizony teljes nyugalomban elmegyek vásárolni,dolgozni benne,persze munkahelyen cserélek cipőt.Sok cipőm átázik,így egyértelmű volt hogy amint találok egy jót megveszem és hordani is fogom,sokan beszóltak már érte,de nem érdekel,legalább nekem nem ázik be a cipőm szakadó esőben.:)
2014. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem valahogy nem tetszenek képtelen lennék felvenni őket :D
2014. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az egyszerű egyszínű darabok tetszenek. A többiről inkább az a véleményem, hogy a pár számmal kisebb verziója aranyosan mutatna egy kisgyereken.


Nekem is van egy pár, az általad kifogásolt egyszerű fényes fekete darab. Esős időben szoktam hordani, nagyon praktikus, még csak a pocsolyákat sem kell kikerülni benne.

Pont nem érdekel ki mit gondol róla, bár nem is kaptam még negatív kritikát miatta.

Ellenben hallhattam, hogy mások is akarnak egyet, mert míg nekik szétázott a cipőjük egy-egy őszi napon addig én száraz lábbal ülhettem végig az előadásokat.

2014. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!