Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen lenne...

Szalagavatóra milyen lenne egy 13 cm-es magassarkú?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra szeretnék egy platformos telitalpú cipőt, találtam is egyet, de 13 cm a sarka / 4 cm a platform...nagyon durva lenne vagy ti felvennétek?

2014. szept. 12. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Több dologtól is függ.

Milyen lesz a ruhád? Ha hosszú ruhában leszel, akkor ok, ha miniben, akkor igazán olcsó összeállítás.

Hordasz magassarkút (10 cm körül) a mindennapokban? Ha igen, akkor ok, ha nem, akkor csak dülöngélni, botladozni fogsz. Végig bírnál táncolni benne egy éjszakát?

Milyen a termeted? Ha átlagos, vagy alacsony, akkor ok, ha amúgyis magas vagy, akkor felejtsd el.

2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A ruha egységes, egy ing és kicsivel térd felett érő szoknya. Hordok magassarkút, azért gondolkodom telitalpúban, mert az talán kényelmesebb lenne.

167 cm körül vagyok.

2014. szept. 12. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a szoknyahosszhoz szerintem ne vedd fel.
2014. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13 cm, telitalpú, platformos cipő, és miniszoknyával? Ez inkább nevetséges lesz egy szalagavatón... na meg iszonyat kényelmetlen is. Pedig én szeretem az ilyen cipőket... na de max buliba, ahol nem kell táncolni. Máshova nem jó.
2014. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajod a mezítláb táncolással akkor nyugodtan...
2014. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nézek más milyet :D de egy tűsarkú sem kényelmes órákig :/
2014. szept. 12. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Szalagavatóra milyen lenne egy 13 cm-es magassarkú?


Fájdalmas

2014. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem csak tűsarkú és telitalpú cipő van
2014. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem csak olyan van, de balerina cipőt meg nem vennék fel..
2014. szept. 12. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel olyan telitalpút aminek kicsit kisebb sarka van? Tűsarkút szerintem ne vegyél, kényelmetlen lenne.
2014. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!