Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem reg vettem egy 10-11...

Nem reg vettem egy 10-11 centis magassarku cipot szalagavatora. A problemam az lenne, hogy nagyon nyomja a labujjam, viszont siman ki tudok belole lepni, szoval nem kicsi. Valakinek valamilyen otlet, hogyan oldhatnam meg, hogy ne fajjon? :S

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hahahha egyszer pont ugyanigy jartam.:DD Nekem kb 5percem volt megoldani a problemat, ezert egy egy zsebkendot raktam a cipo "orraba"..
2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és vegyél egy normális cipőt.
2012. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
azért nyom mert elöre csúszik a lábad. fizika... Nem tudsz mit tenni, nem jó a kiépitése a cipőnek a Te lábadhoz. Én is jártam igy pedig annak csak 5-6 cm volt a sarka, Viszont van olyan 9 cm sarkú cipőm ami meg nem nyom egyáltalán és a világ végére is elmegyek benne.
2012. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elejét tömd ki vattával bőven amíg nem fáj és belefér a lábad. Azt. hogy ne hagyd el úgy tudod megoldani, hogy befőttesgumivan vagy hajgumival odaerősíted a lábadhoz jó szorosan az abroncs meg eltakarja úgy is a kis trükköt :)
2012. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy most próbálgassad. Tömd ki, vagy vegyél bele betétet, ha kell, aztán pedig gyakorolj, járkálj benne sokat otthon! Vedd fel például hétvégén főzésnél, amikor nincs lehetőséged leülni, és legyél abban egész délelőtt! Egy 10-11 cm-es sarkú cipővel nem szabad úgy elmenni egy szalagavatóra, ami délutántól másnap hajnalig tart, és táncolnod kell majd benne sokat, hogy azt sem tudod, hosszú távon milyen érzés a lábadnak. ;)
2012. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zselés betét mindenféle képpen...nekem is volt ilyne problémám és nekem ez oldotta meg hálistennek
2012. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom az otleteket, mindent kiprobalok :D:D
2012. okt. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!