Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság miért viselnek...

Manapság miért viselnek férfiak is szoknyát?

Figyelt kérdés
Én még sose láttam férfit szoknyában, csak többektől is hallottam, itt, az oldalon is, hogy pl. fiú osztálytársaik szoknyában járnak, pedig nem buzik. Hogy kell ezt elképzelni? Miért visel egy férfi szoknyát? Oké, hogy változik a világ, meg hogy régen a hosszú haj is olyan izé dolog volt, meg a fülbevaló, ma meg már nem az, de nekem ez a szoknya akkor is nagyon nagyon férfiatlan. Jó, persze, van a skótszoknya, de az népviselet. Meg láttam már koncerten zenész pasit hosszoú "szoknyában", de az inkább csak a dereka köré csavart hosszú anyag volt, meg amúgy is, színpadi kellék. De hogy utcán abban járjon férfi?? Tudna valaki képet linkelni szoknyás pasiról? Olyanra gondolok, aki nem buzi, meg nem nőimitátor, hanem így jár hétköznap is. Meg tényleg érdekelne, hogy mi visz rá egy férfit a szoknya és a női ruhák viselésére.
2008. aug. 8. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nézd meg Shagrath-ot, a Dimmu Borgir énekesét, vagy Vreth-et, a Finntroll énekesét a színpadon szoknyában, meztelen felsőtesttel, hörögve! :) Ha minden szoknyás fiú ilyen lenne, kötelezővé tenném nekik a szoknyaviselést! :)

Nos, miért is kényelmesebb a szoknya? Több mozgásteret ad, nem szorítja el a nemesebb szervüket, stb.

Még annak idején az őskorban (10 éve, egséz pontosan) az akkor még színvonalasnak mondható Bravó c. tinimagazinban láttam a divatoldalon fiúknak utcai viseletre szoknyát. Egy egyszerű szürke, hosszú pamutszoknyát kell elképzelni, ugyanolyan felsőrész volt hozzá. Majd' szívrohamot kaptam, azóta hozzászoktam a divat vadhajtásaihoz. Egyébként nem csak a skótok hordanak szoknyát, hanem pl. az ókorban majdnem minden nép! :) Akkoriban más volt a közízlés...

2008. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk az uncsitesóm hord szoknyát, 14 éves most. Egyszerűen csak szereti hordani. De a suliban van még egy srác, aki ugyancsak hordja, de nem nagyon elterjed még. Én nem látok benne semmi rosszat és ha lesz gyerekem, akkor nyugodtan veszek neki, ha szeretne magának.
2008. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
én nagyon szeretem hordani, de még Mo-on nem teljesen elfogadott, hogy fiúk szoknyát vegyenek fel. de nem én vagyok az egyedüli, aki szoknyát akar hordani fiú létére. több 16 éves barátom is szeretne felvenni, de még nem merik nyilvánosan, én is csak ritkám merem felhúzni, sajnos rögtön b**inak bélyegeznek meg miatta
2008. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
vannak kifejezetten férfi szoknyák is,van akinek bejön van akinek nem,max a skót szoknya lenne poén xd
2009. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom te nem tudsz olvasni.
2010. febr. 19. 08:10
 6/8 anonim válasza:

[link]

[link]

Bár az utóbbi eléggé műszagú.

2010. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Te jó atya Úristem... Miért nem jó a fiúknak már a nadrág se? Az a divat, hogy lánynak öltözzenek?
2010. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy 10 éves kérdés, na de kit érdekel. Amúgy én külföldi vagyok és napi szinten hordok női dolgokat. Itt van erről egy kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..
2018. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!