Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti erről mit gondolnátok?

Ti erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Na! Én külföldön élek és itt szinte már minden 2. férfi/fiú hord valami női ruhát(ami itt igazából unisex).

Leginkább magyar határokon belül élő magyarok válaszát várom. Na de mire is gondolok. Az utcán is illetve sok osztálytársamon is láttam szoknyát. Szóval gondoltam, hogy miért is ne próbáljuk is ki. Legtöbben bőr szoknyát hordanak tehát én is azt próbáltam ki. És egyszerűen szenzációs! Hasonló dolgokat hordok:

Szoknya: [link]


A cipőket az osztálytársaim hordásai alapján választottam:


Cipő1: [link]


Cipő2: [link]


És van egy magassarkúm is:

[link]


Se én, sem az osztálytársaim sem melegek. Lehet hogy ez itt Magyarországon furcsa, de ez még semmi ahoz hogy szonte miket lehet látni. Ti mit gondolnátok, ha itt ilyet látnátok azon kívül, hogy meleg vagyok?? Esetleg van olyan aki ugyanígy külföldi, és ő is lát vagy így öltözködik?



2018. márc. 15. 20:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Szinte ere számítottam. De ha a google világában körbenézel, akkor is találsz egy pár képet. De ha kimész akkor sokkal több embert fogsz így látni. De csak ha kell itt egy példa: [link]
2018. márc. 15. 21:35
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem divat itt Magyarországon.Vannak nőies darabok a divatboltokban.pl virág mintás férfi pólók,rózsaszín melegítők,cicanadrágok.De azt gondolom hogy a szoknya és a magassarkú egy férfin az egyértelműen kimeríti a transzvesztita azaz a nőként öltöző férfi fogalmát.Nem értem miért van erre igénye ,egy olyan férfinek aki elvileg hetero ,mégis milyen benyomást akar kelteni ha nem azt hogy ő maga is nő?Azt tudom elkèpzelni hogy külföldön jobban elfogafják a melegeket, ezért tudott így bekúszni a divatvilágba,de ha ti nem vagytok azok,picit beletettetek hülyítve mert ezt az “irányzatot “nem heteroknak szánták.
2018. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk melegek! Amúgy egy kis történet:

Egy éve külföldre mentem egyetemre. Az évnyitókor már sokan voltak akik vagy balerinát vagy magassarkút vettek fel. Én nagyon meglepődtem, de láttam, hogy körülöttem más osztályokból is sokan voltak ilyen módon öltözködve. Ebből leszűrtem, hogy ez itt jobban elfogadott mint Magyarországon. Aztán jött a következő nap. Itt már többen öltözködtek úgy mint egy lány(magassarkú, szoknya... ilyesmik). Aztán jött a tél ahol többen vettek fel csizmát. Erre gondoltam, hogy ha ez itt elfogadott, akkor miért is ne próbáljam ki.Szóltam egy haveromnak és vele együtt elmentünk egy cipőboltba, abba ahol ő szokott vásárolni (ha akarjátok akkor linkelek). Meglepődtem, ugyanis eléggé vegyesen voltak a cipők, nem is voltak külön részlegek.. Persze még egy kicsit furcsáltam de az év végére már hozzá is szoktam. Az első évben én még (ezt leszámítva) rendes férfiként öltözködtem.

Aztán jött a második év (a mostani). Még nem volt rajtam úgy rendes magassarkú, ezért gondoltam, hogy mint mindent ezt is ki lehetne próbálni (ez már a kérdésben van linkelve). Ugyanígy beszereztem egyet. Aztán megvoltam azzal, aztán télen megint ugyanazt a csizmát vettem fel. Jött a jó idő és jöttek már szoknyában, de sokan bőrszoknyában. Erre gondoltam, hogy én is felpróbálok egyet. De mielőtt vettem volna azelőtt kértem egyet kölcsön a haveromtól. Az utcán igazából senki sem nézett meg, sőt ott is voltak többen is fiataloktól elkezdve az idősebbekig. Megtetszett, nagyon kényelmes. Aztán vetem egyet és hozzá ezeket a cipőket, és ma még vettem hozzá egyet (ha kell akkor ezt is linkelem). Mivel sokan hordtak ilyeneket és mondták is, hogy ha már szoknya, akkor azt ilyennel vegyem fel.

Na és igazából megszoktam. Kényelmes is, nem is tudtam, hogy hogyan nem terjedt el Magyarországon. És azóta is hordok. De ha valaki kimegy külföldre és körbenéz egy kicsit, akkor sokkal több embert látni így mint az interneten.

Ennyi lenne a történet röviden. Ha kell még részlet vagy azok a linkek vagy bármi, akkor nyugodtan írjátok le.

2018. márc. 16. 17:25
 4/28 A kérdező kommentje:

Találtam párat a neten, ezeket is belinkelem úgy mint azt az első hozzászólásomban tettem:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyenlőre ezeket találtam. Ezeken is szépen látszik, hogy többen is öltözködnek érdekesen.

2018. márc. 16. 17:34
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem trollkodásból írom és egyébként érdekes hogy ezt megosztottad velünk,de ha mindenki szakállas agáma kakit majszol mindennap fél 5kor akkor neked is agámakakát kell enned ?Te magyar vagy a kultúránkkal együtt ,ismered a női és a férfi mintákat is van egy egeszséges szexuális identitásod, akkor miért van erre szükséged?Miért nem mutatod be te a saját egyéniséged?Úgy értem:ha magadtól ezt érzed akkor oké,de te azért képviseled ezt mert mész a többi után.Tudod miért hordanak a nők magassarkút?Hogy szexi hosszú vadmacskás vékony lábaik legyenek.És tudod miért hordanak a példában is mutatott rövid bőrszonnyàt?Hogy kihangsúlyozza a kerek feneket és jobban érvényesülhenek ezek a lábak a magassarkúval.Egy férfi aki nem meleg szerinted is ilyen tulajdonságokra vágyik?Innen még egy lehelletnyivel sem különb a push up melltartó .Azt miért nem hordtok?De a szoknyához minimum megállná a helyét egy necc harisnya.A lábad sem törné fel a magassarkúd.
2018. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Egyszerűen rászoktam ezeknek a hordására. Nem a többiek miatt vettem, hanem csak gondoltam, hogy kipróbálom. És meglepően jó volt. Amúgy lehet hogy a lányok ezekért hordanak ilyeneket, de egy férfin teljesen másképp néz ez ki. De ha egyszer te is kipróbálod, akkor talán jobban megérted. Vagy ha csak egyszerűen kimész külföldre és ott lász ilyeneket minden nap már egy éve.
2018. márc. 16. 22:59
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Értem mivel nő vagyok méghozzá elég nőies a stílusom,de ilyen típusú férfiakkal akin összetudnèk veszni az utolsó darab leárazott ceruzaszoknyán hát köszi de nem.
2018. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Amúgy, ha akarjátok akkor leírom bővebben a történetet (mert ahogy utólag észrevettem azért eléggé nem volt bő).


Amúgy azt nem írtam, de harisnyával veszem fel. Ehhez is van egy jó történetem, ahol részeg is voltam :D Nekem tetszett ez a szédülgés. Buli volt meg minden és én hazafele tartottam. Ez a buli most volt nemrég. Gondoltam, hogy menjünk szoknyában, próbáljuk meg ezt még egyszer magassarkúban (mert van egy másik is történet is). Haverokkal mentem, az egyik ugyanígy magassarkúban volt, a másik egy sima bokacsizmában. Ittunk ugye. Aztán haza kelett menni. És annyira nem tudtunk egyenesen menni, hogy csak na. A magassarkús haverom és én gondoltuk, hogy egymásnak támaszkodva megyünk hogy azért ne nagyon essünk nagyokat. A másik haverom meg ment mellettünk. Egyszercsak a bokacsizmás haverom meglökött minket és sikerült egy (hála Istennek) sekély folyóba érkeznünk. Na de abból kiszálni egy igazi kihívás volt. Végülis sikerűlt. Most már vizesen mentünk. Haza sikerült vánszorognunk és a haverjaim hozzám jöttek be éjszakára. De még levetkőni se tudtunk. Szóval bementünk az ágyba ruhástól, magassarkústól és mindenestül. Aztán nem sikerült aludnuk, ezért egyet kimentünk. Beledőltünk egy árokba. Nah végülis így ébredtünk reggel. Még egy kicsit azért részegek voltunk. De már legalább járni viszonylag tudtunk. A házba bevánszorogtunk majd csak néztük a TV-t.

Körülbelül ennyi volt az egész, nekem és a haverjaimnak is nagyon tetszett.

2018. márc. 16. 23:56
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt teljesen félre érted.
2018. márc. 16. 23:57
 10/28 anonim ***** válasza:
Vin D. szoknyában?Wahhahaha...
2018. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!