Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally Weijl. Mit gondoltok róla?

Tally Weijl. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok mint pl minőség, ár-érték arány, választék.
2014. szept. 13. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

angóra (nyúl) szőr van a legtöbb pulcsijukban:)

[link]

2014. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pár basic felsőt vettem onnan, 1 éven belül mind foszlani kezdett, ez még a H&M-es felsőimről sem mondható el. Tehát a minőség szerintem gagyi.


A ruháik stílusa meg...hát nem az én stílusom, de diszkóbabák találnak maguknak buliruhát.

2014. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 1-2 pólót vettem onnan és azok jók

mást viszont még sose találtam, ami tetszett is, jó minőségű volt és jól állt

2014. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen be szoktam nézni. Tudod, ha már a jóistenke megteremti nekem a tökéletes ruhát, nehogy már némi előítéletek ("ááá, ott csak a diszkópatkányok vásárolnak!") miatt lemaradjak róla. Kétszer-háromszor láttam is használhatónak tűnő cuccot, de odáig nem jutottam el, hogy felpróbáljam, mert közelebbről megnézve nem volt jó minőségű. (+ az a zaj, amit max. hangerőn bömböltetnek... a-a, inkább menekülök.)
2014. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
túl giccses, csicsás pózer, és még drága is. 1-2 ruhám van onnan
2014. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van pár rövid ujjú pólóm onnan, de sajnos nagyon elszabottak. Egyszer kimosod őket és az egyik oldala lényegesen hosszabb lesz, mint a másik.

Némelyik pulcsi viszont nagyon jó, puha anyagú, ilyenből egy van nekem, elégedett vagyok vele. Aztán van még sima egyszínű cicanadrágom, ezzel sincs bajom.

2014. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!