Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzünk fel egy...

Hogyan öltözzünk fel egy ilyen munkahelyre?

Figyelt kérdés

Kisebb, kevés "alkalmazottas" cég (9-en vagyunk) irodai munka, főleg telefonálgatás, de van minimális személyes kapcsolat az ügyfelekkel.

Fiatal vagyok, arra gondoltam, farmer (asztal mögött úgysem látszik) illetve valami jobb blúz elég lesz. Csak kicsit bizonytalan vagyok, mivel én vagyok a 20 évemmel bőőőven a legfiatalabb, plusz az első héten még a régi munkaerő is ott lesz segíteni nekem, nem akarok "beégni" előtte- na meg, a főnökasszony előtt sem :D


Köszi a válaszokat!


2014. szept. 13. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a farmert inkább fekete nadrágra cseréld, ha szívesen hordasz szoknyát, akkor ceruzaszoknyára. Tudom, hogy nem látszik a farmer, de nem nagyon illik ettől függetlenül. Legalább is így az elején nem. A cipő sem mindegy, szerintem abból több opció is van, időjárás függő. Vehetsz balerinát vagy olyan kis topánt, amibe belelépsz, de választhatsz magassarkút is (figyelj rá, hogy ne platformos legyen, inkább legyen kicsi a sarka, mint nagy) vagy ha a nadrágnál maradsz, akkor (a hidegre tekintettel) bokacsizmát.
2014. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Victorique* ***** válasza:
Kék farmer semmiképp. De ha lehet, akkor farmer se, max fekete. Ha vászon nadrág, és divatosan passzol a felsővel, akkor lehet akár színes is, a lényeg, hogy inkább az elegáns vonalat tükrözze, főleg így, hogy az ügyfelekkel is találkozhatsz. Cipő ne sportcipő és ne is túl magas sarkú legyen.
2014. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első héten sztem maradj még valamennyire az elegáns stílusnál, a ceruzaszoknya+harisnya+magassarkú -ból nagy bajod nem lehet.

Ha a szoknyát nagyon nem bírod, akkor vmi szebb nadrágot.

Ha látod h amúgy mindenki melegítőben flnagál, akkor második héten visszafoghatod magad, és vehetsz vmi farmert, de azért próbálj meg legalább egy kicsi jó benyomást tenni - mégiscsak egy munkahelyre mész, és nem sétálni egyet a parkban.

2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!