Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ing viselési módszerről (lányoknak)? Esetleg ti szoktátok így hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 18. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furán néz, ki én nem hordanám így.
2014. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem farmeringről van sző, akkor a katalógusokban nagyon jól szokott kinézni. Magamon is csak egy fotó erejéig tudom elképzelni, idegesít ez a fajta "trehányság". Ha betűröm, akkor teljesen betűröm, ha meg nem, akkor az egészet kint hagyom, szépen, rendezetten. Tudod, ez olyan, mint amikor a filmekben a kiskamasz lány előveszi az évek óta gyűjtögetett, nagy köteg, gyűrött pénzt a zsebéből: nagyon menőnek néz ki, hogy csak úgy lazán magánál tartja a teljes vagyonát, és nem fél, hogy esetleg kitépik a kezéből az utcán, de a valóságban jobb rendezetten tartani egy normál pénztárcában, ahonnan remélhetőleg nem tudják kiszedegetni, miközben metrózom.
2014. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó kettő kivételével tetszik, mondjuk nem szeretem a farmer ingeket.
2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit maszkulin, a hanyag iskolásfiú egyenruhája megoldás.

Egy övvel szuper lehet, de e farmert ing helyett én egy rendseset választanék mert a farmer már túl nehézkes esésű.

2014. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!