Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Budapesten viszonyla...

Hol tudok Budapesten viszonylag olcsón elegáns hosszú alkalmi ruhát tudok venni? ('long dress with slit' képpel)

Figyelt kérdés

Alkalmi ruha miatt utazom Pestre, szeretnék venni valami csodás darabot, max. 15 ezer forintért. Felőlem még kínai is lehet, csak kibírjon egy bált.


Ilyesmi stílusra, szabásra gondolok:


[link]


[link]


[link]



2014. szept. 18. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom. Ez valami harmadkategóriás roma esküvő lesz?


Ezek a ruhák giccesek, túldíszítettek.


Csipkén kis strasszok?! Egy légiesnek szánt, piros ruhára ráfosott áttetsző műkövek?! Az elsőnek nem tudodm milyen mintája van, de engem egy barbie utángyártott "hercegnő" babára emlékeztet.


Egy felnőtt nő (remél ne az vagy, egy kislány ne menjen sehova ilyen kidobós cuccban) kicsit szedje már össze magát, és keressen valami ízlésest. Olyat, amin nincs hetven féle, egymást ütő dísz. Meg úgy egyáltalán, emellé a kihívó szabás mellé már ne legyen dísz, mert közönséges lesz.

2014. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ugye nem azzal kell kezdenem, hogy az emberek azért különböznek egymástól, mert mindenkinek más a stílusa.


Nem roma esküvő lesz, hanem a szalagavatóm, csak nem magyarországi vagyok, hanem felvidéki.

Itt a szalagavatók teljesen másképp zajlanak, nem menyasszonyi habos-babos giccs ruhában keringőzünk, sőt nem is keringőzünk.

Nem ezen van a lényeg, ezek a ruhák gyönyörűek, és nekem ilyen a stílusom. Mindenki ilyen ruhában lesz. A kérdés nem ez volt, és nem neked kell viselned.

2014. szept. 20. 01:10
 3/3 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek ezek! :) Nekem is most lesz a szalagavatóm,én varratom a koktélruhám!:) 18/L
2014. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!