Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható a hétköznapi vagy alkalmi öltözködésben, hogy egy amúgy teljesen hetero, de szép lábú pasi vegyen fel hosszú szárú (térd- vagy comb-) csizmát?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várnám, akik maguk is kedvelik az ilyesfajta csizmákat a mindennapok divatjában. Érdekelne a válaszadók neme és életkora is, ha nem titok és hogy milyen szinten tolerálnád ezt - természetesen ízléses keretek között, tehát itt nem magassarkúról, hanem teljesen lapos talpú modellről volna szó, épp csak a szár érne térd fölé.

2012. dec. 5. 12:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
teljesen oké
2012. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
és ezt a nadrágra húzod rá? ahogy a nőknél divat most? Hát nekem elég furán hangzik. Nem is láttam még ilyet. 28/N
2012. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Második hozzászólónak: igen, nadrágra húznám rá, különben nem látszódna, hogy hosszú szárú csizmáról van szó. Pont ez a formabontó benne. Természetesen nem annyira nagyon feszes cicanadrágra gondoltam, mint amit egy hölgy venne fel hozzá, hanem picit bővebbet, de a csizma így is érvényesülhetne.

2012. dec. 5. 12:15
 4/24 anonim ***** válasza:
Biztos elég nevetséges lenne. De az ő dolga...
2012. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hátigazából a régi betyárok is ilyesmit hordtak :DD Nem, félretéve a viccelődést, igazából én amondó vagyok, hogy mindenki hordjon olyan ruhát, ami neki tetszik, viszont készülj fel rá, hogy leb.ziznak páran első blikkre.
2012. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem lenne férfias. Nem szeretem a feminin vagy metroszexuális pasikat. Egy pasi legyen pasi, de biztos van akinek tetszene vagy akit nem zavarna. 27/N
2012. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnál képet mutatni, hogy pontosan mi az elképzelésed?


Combcsizma nagyon gáz lenne, kb mint egy nőimitátor. Azt nem tudom heteroszexuális férfin elképzelni sem.


Ilyesmit esetleg igen:


[link]

2012. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Hmm, nem tudom. Én azt pártolom, ha egy férfi bakancsot hord (ízléseset persze), számomra már maga a csizma is fura lenne. Még a térdig érő hagyján, de a combközépig érő csizmát még csajokon is k.rvásnak találom, nem hogy egy pasin... Nekem nagyon nem tetszene, azt hiszem.

20/L

2012. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Számítottam rá, hogy a negatív megítélés lesz túlsúlyban. És persze arra is számítok, hogy "leb.ziznak", bár elég visszás, ha valakit pusztán egy ruhadarab után ítélnek meg, de egy ilyen csizma esetén ez talán érthető. A nőimitátori külső viszont ettől még biztosan fényévekre van és nem is ez a cél.


Valaki kért fotót is az elképzelésről, nos erről lenne szó:

[link]

2012. dec. 5. 17:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de ez borzalmasan néz ki. 28/N
2012. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!