Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hosszunadrag-magassarku-bl...

Egy hosszunadrag-magassarku-blezer-top kombinacioban is lehetek jo csaj?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 19:27
 1/8 anonim válasza:
Miért ne lehetnél? Nem a ruha teszi az embert!
2014. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na azért ez a leírás elég kevés ahhoz, hogy eldöntsük, jó csaj lennél-e...... először is nem mindegy, hogy hogyan állnak rajtad ezek a darabok, előnyösek- e neked, a másik meg az hogy a felsorolt ruhadaraboknak 1000 féle fazonjuk lehet. szóval ez relatív
2014. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nadrag tapados, a blezer pedig karcsusitott, es nekem ezek a blezerek allnak jol.

Az arcom pedig masok szerint szep.

2014. szept. 19. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A blezer es a hosszunadrag kivetelevel igen lehetnel jo csaj ,ugyani is ezekrol inkabb egy ferfi jut az eszembe,mivel a blezer nem mas mint a ferfiaktol lenyult zako noiesitett valtozata ami mondjuk szarul sikerult,a nadrag pedig sosem lessz noies ruhadarab! Ugy mogyoro hejban ennyi...
2014. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 19:57

Rengeteg helyen lattam mar a hozzaszolasaidat, es oszinten szolva meg JOT SOHA nem lattam volna, hogy irsz.

Csak blamalod a masikat!

2014. szept. 19. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél? Ha viselni is tudod ezeket a darabokat, nem csak hordani, akkor szép és elegáns ez a kombó.


(Egyébként meg végre valaki, aki nem crop topot hord meg cicagatyát önmagában :D)

2014. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, csinos az ilyen összeállítás. Ha túl komolynak tűnik, akkor vehetsz vidámabb színűeket is :) Meg persze lazább stílusú darabokkal is kombinálhatod a blézert és az elegánsabb nadrágokat is. Mindenképp rendezettséget sugall, és úgy vettem észre, a viselőjének ad egyfajta határozottságot.
2014. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem azt irom minden kerdeshez amit a kerdezok hallani szeretnenek es nem csatlakozom az osszes hozzaszolohoz!

Vagy az a baj, hogy az igazsagot irom?

Vagy irjam azt amit mindenki es akkor f..sza minden!

Csak akkor nem ertem minek kell kiirni kerdest ha mindenkitol ugyan azt a valaszt szeretned hallani?!

2014. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!