Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Fiúk! Mi a véleményetek arról ha egy lány egy cica nadrágra rövid nadrágot vesz fel?

Figyelt kérdés
Szexi? Vagy inkább csúnya, taszító? :)

2014. szept. 19. 19:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez mindig embertől függ.
2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jó a csaj, akkor nem annyira a fura csomagolásra gondolok, mivel az cserélhető. Arra gondolok hogy úgy érezheti hogy bármit felvehet mert szép a lány, ezért nem érdekli ha szokatlan egy öltözék.
2014. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alkattól is függ milyen alkatú és milyen cicanadrág, fényesre jobb ha vesz vagy hosszabb felsőt, normálra nem baj, ha nem. Elegánsabb ha vesz fényeshez.
2014. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Nekem jobban tetszik, ha cicanacin nincs rövidgatya. Gondolom egy mini shortra gondoltál. Egy normális cicanaci önmagában is istenien szexi tud lenni. Kár eltakarni a popsit egy shorttal. Mondjuk úgy, hogy csúnyának nem csúnya, csak felesleges a short.


Viszont ez a mini shortos megoldás nagyon bejön, ha alatta nejlonharisnya van. Nyilván harisnyára kell valami, és így már kimondottan tetszik, nagyon szexi. :)

2014. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Egyet értek a 4-es válaszolóval, a cicanacit kár eltakarni. Jó csaj esetén még szívesen megbámulom a feszes miniszoknyát, feszes topot, vagy a merészebbeken az olyan hosszú pólót ami éppen hogy csak eltakarja a bugyit. Fekete harisnyával vagy anélkül. De valamiért a szándékosan összeszabdalt farmert is szexinek találom. Régen a suliban mindig úgy szoktunk beszólni az azt viselő lányoknak hogy "ilyen hevesen szeretkezett valakivel hogy összeszakadt még az erős farmerja is?"
2014. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Bár én lány vagyok, de én is hordom télen a rövidgatyáimat, alattuk fekete pamut cicagatyával. Kényelmes, és mivel én nem tudok harisnyát hordani (véresre vakarom magam tőlük, nem bírom a nejlon anyagokat) így kifejezetten örülök, hogy léteznek ezek a ruhadarabok. Mármint a cicagatyák :D
2014. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szexinek nem szexi,de talán van olyan amivel jól néz ki.
2014. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy legalabb neki megjott az esze!

Ellentetben a tobbivel aki meg mindig egy szal labfejnelkuli harisnyaba megy ki az utcara!

2014. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiatalabb korosztály inkább magába hordja, végül is miért ne, de 30 év körül és fölött jobb ha nincs ki a segge, a naci széle pláne, elég hosszított felső, vagy rövidnadrág, fiúknál meg pláne én is röviddel hordom, csak biciklizéshez nem.
2014. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nadrágra nadrág? hát jó nagy baromság. cicanadrághoz hosszú póló-tunika kell, nem még egy gatya...
2014. okt. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!