Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nem tartjátok furának,...

Ti nem tartjátok furának, amikor valaki dzseki és, hosszúnadrág mellett csak mezítláb szandálban van?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elég hűvös volt Budapesten, de azért voltak lányok, akik így mászkáltak. Ha már annyira fázik, hogy kabátot, dzsekit is felvesz, akkor a lábára miért nem vesz zárt cipőt?


Vagy ez csak nekem nem logikus/furi?


Vagy ez valami vagánykodós divat mostanság?



2014. szept. 20. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

ilyen szegénylegényes style, amikor mezítláb mászkálsz hosszúnadrágban? nem tartom furcsának, járj úgy, ha neked az tetszik


Budapesten semmi nem furcsa, vidéki vagy?

itt mindenki úgy mászkál, ahogy tetszik, nem szólunk bele

2014. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennek az időjárásnak a szépsége, hogy simán lehet még büntetlenül különböző időszakból való cuccokat hordani. Csizmát rövidnadrággal, szandált kabáttal. Nem sokáig van ilyen idő, ne szarj rá mások kreativitására.
2014. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Már az előző kérdésed, meg ez is... Mi a tköm az a mezítlábas szandál? Értelmes ember mezítláb veszi fel a szandált, minek ezt külön kiemelni?
2014. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi furcsa nincs ebben. Pl. múltkor is így mászkáltam a városban, ugyanis elindultam zárt cipőben (közben a kocsiban tartottam a szandálom), és délutánra inkább átvettem a szandált, mert az sokkal kényelmesebb a zárt cipőnél. A dzseki meg azért maradt, mert egy vékony kis dzseki volt épp rajtam, ami alig több egy blézernél, és annyira meleg nem volt. A legtöbb ember először felül kezd el fázni, a láb csak a legvégén, napsütéses időben meg még annyira sem...
2014. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura, mindenki járjon úgy, ahogy neki kényelmes. (persze bizonyos határokon belül) Szerintem még divatos, stílusos is tud lenni az efféle öltözködés. :)
2014. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Igen, számomra is furi, főleg ha mellé még esik is az eső, hát biztos Emetáli szagú lesz az a lábacska a víztől.

Egyszer egy nőt megkérdeztem ezzel kapcsolatban, de értelmes választ miért adott volna rá.

2015. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!