Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Léteznek még nőiesen öltözködő...

Léteznek még nőiesen öltözködő lányok is, vagy mindenki vagány lett?

Figyelt kérdés
A nőies alatt azt értem, hogy gyakran hord szoknyát/ruhát, hagyományos, szép cipővel.

2014. szept. 20. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok

Szerintem ezen ne vesszünk össze.

Szerintem a férfiakra ugyanaz vonatkozik mint a lányokra, nőkre. Nekik sem kell öltönyben lenniük egész nap, max. ha a munkáltató követeli vagy ha ő maga szeretné. A többség ingben, pólóban és farmerban van, de otthon ugyanúgy át lehet öltözni nekik is mint bárki másnak. Otthon szerintem teljesen mindegy, hogy miben van az ember, egy pasi is húzhat melegítőt vagy akár egy szál gatyában is rohangálhat a lakásban mert az a saját lakása, nem látja senki és azt csinál, amit szeretne, ami neki jó. Ugyanaz vonatkozik rájuk, nekik sem kell szépen kiöltözniük otthonra mert ők is minek gyűrjék össze a kanapén fekve a frissen vasalt inget vagy házimunka közben piszkolják össze, nincs semmi értelme. Talán annyi a különbség, hogy a farmer, ing a pasiknak kényelmesebb mint egy ruha, magassarkú a nőknek, de kinek mi.

2014. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

"Persze ha a fiuk vennek fel kenyelmesebb ruhat a toluk elvartol akkor

azonnal lehet homarozni meg f.kazni

Igaz ?"


Ki kell sajnos ábrándítsalak: nem igaz. Legalább is nálam nem.

Én sportos vagyok, a férfiaktól sem várom el, hogy legyen mindig elegáns, sőt, ha ő is sportos, akkor az nálam jobban fekszik, mintha állandóan öltönyben rohangálna.

2014. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

"Na hogy osszetudnak fogni a kislanyok ha bantjak oket! "

Te aztán nagyon kemény vagy... Ez a kérdés nem bántás, mi pedig nem fogunk össze, egyszerűen leírjuk a véleményünket.

Amúgy nem várom el, hogy egy férfi elegánsan öltözzön, az IQ eléri azt a szintet ahol már az ember azt nézi, hogy mi illik a másik személyiségéhez, illetve miben érzi jól magát, és nem a ruhája alapján döntök.

Nem a ruha teszi a nőt, és egy kapcsolatban a végén úgy is lekerül, szóval felesleges problémázni miatta.

2014. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
A tapasztalat beszelt belolem ,ugyan is volt mar hasonlo kerdes feldobva es ott szettszedtek a csajok a szerencsetlent mert nem azt merte kerdezni,hogy "milyen egy ferfinak egy szuk farmer"...
2014. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Jelen.
2015. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Veró2003 ***** válasza:
45%
Persze, rajtam pár alkalmat kivéve mindig ruha van. Bár ezt a stílust nem sokan pártolják.:(
2015. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ki kéne már nőni abból a sztereotípiából, hogy csak szoknyában/blúzban, és magassarkúban nőies valaki. ;) Aki nem nőies, mindegy, mit húz magára.
2015. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Én nőiesen öltözködöm. Ez is egy stílus. :D
2015. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a baj, hogy a kislányok (tizenévesek) "felnőttesen akarnak öltözködni és átesnek a ló túloldalára ebből vannak a ribizlik.

S van a többi ember, akik csak felöltöznek.


Én pl szeretem az elegáns egyszerű darabokat. Pl szoknyáknál: Rakott szoknya, körszoknya, 3rétegű muszlin szoknya (s nem lóg ki a picsum, combközépig ér rendesen)


Nem is nagyon látok olyasmi embereket akikkel hasonló az izlésünk, legtöbb olyan semmilyen.

23-N

2016. okt. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"nem a ruha teszi a nőt"

Háát megnézném a nők többségét mennyire tömött melltartót hord vagy a ruha miket takar.

Tény hogy van az a határ, de az csak 1 ember fogja látni, a párja.


Lehet izlésesen s egyben kényelmesen is öltözködni. Senki nem mondja azt: viseljen az ember fűzőt stb kényelmetlen vackot.

2016. okt. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!