Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több mint egy éve vettem egy...

Több mint egy éve vettem egy türkizkék nadrágot, viszont azóta sem tudom, hogy mivel tudnám felvenni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Általában nincs gondom ötletek terén, viszont mivel ezt régebben vettem, nem tudom, mivel hordhatnám.Azóta rengeteget változott a stílusom.


A nadrág hasonló, mint amilyen ezen a képen van: [link]


15/l



2014. szept. 21. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fehér, szürke felsőkkel, esetleg még sötétkékkel. cipőnek is inkább világosat válassz. amit kerülj az a piros, citrom, naracssárga, lila, zöld, barna
2014. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is volt ilyen nacim,csak leggings ben.En egy hasonlo szinu HOSSZITOTT felsovel vettem fel.De ehhez inkb.a feher,szurke es amit leirt az elottem valaszolo.Amugy ez nagyon szep szin.Esetleg meg valami ekszerrel,egy rozsas fulcsivel nagy csinos,de ugyanakkor divatos is!:-)
2014. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete illik a legjobban ehhez a színhez.
2014. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A fekete és a fehér mindenhez passzol! :)
2014. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
feketével vedd fel, esetleg sötétbarnával
2014. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!