Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik egy eskuvobe nagy,...

Illik egy eskuvobe nagy, piros pipacs színu nyári ruhában megjelenni? A ruha kulomben nagyon elegáns alkalmi. Blézer helyett mit lehetne hozzá felvenni?

Figyelt kérdés

#esküvő #vendég oltozéke
2014. szept. 22. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha beillene menyecskeruhának is, akkor nem illik. Blézer helyett csinos kardigánt, bolerót, vagy vállkendőt tudnék hozzá elképzelni. Bár lehet, hogy már hideg lenne, főleg, ha a ruha is nyári és vékony.
2014. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Esküvőre fehérben, pirosban és feketében NEM ILLIK menni. Ha a menyasszonynak nincs ellene kifogása, akkor mehetsz de számíts rá, hogy kapsz rosszalló pillantásokat a rokonság részéről.
2014. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a fehér a menyasszony színe, a piros a menyecskéjé, a fekete pedig azért nem illik, mert gyásszín. De azért vagyok tanácstalan, mert ez egyik sem, mégis mindegyik, fehér alapon, nagy piros és rozsaszín pipacsok, sotét és világoszold levelekkel. A mell alatti részen fekete szatén ov.
2014. szept. 22. 10:58
 4/16 A kérdező kommentje:
És esetleg egy vajszínu, háromnegyedes ujjú, kis szormekabátka, ami derékig is alig ér, illene a ruhához?
2014. szept. 22. 11:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha tiszta piros, hanem mintás, akkor jó lehet. Szerintem kérdezz rá a menyasszonynál, hogy nehogy véletlenül ilyesmi legyen a menyecskeruhája.

Ha meg világos kabátkát is húzol hozzá, akkor már mindjárt más az összhatás, akkor még kevésbé a piros fog dominálni.

2014. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi szín van a ruhán a vajszínű szőrmekabátka talán már picit sok...Cipőd?
2014. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi szépen a választ, akkor igyekszem vilagos kabátkát venni hozzá. A cipom fekete, mint az ovem.
2014. szept. 22. 13:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

UGYANILYEN ruhában mentem az egyik rokonunk esküvőjére. Nem gondoltam, hogy gond lenne, kikértem a család véleményét, csak a menyasszony nem látta előre. És ott eléggé kiakadt rajta. Meg is mondta a készülődés alatt, hogy nagyon reméli, hogy nem ebben terveztem odamenni a szertartásra. Klasz volt. Én nem nagyon veszem fel többet azt a ruhát.

És igen, ez nem egy fehér ruha, mert ennek csak a felső mellrésze teljesen fehér az egész alja a színes virágok. Nem fehér, nem fekete és még csak nem is piros. Színes, nyári ruha, aminek a mellrésze egy fehér sáv. A csaj egyébként is utált, majd az én esküvőmre felvesz egy szép fehéret, ebben biztos vagyok.

2014. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez az a ruha :)

[link]

2014. szept. 22. 20:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi a választ, de az én ruhámnak nincs kimondott fehér része, remélem, nem lesz gondom belole, belinkeltem a ruhát, ha gondolod, nézd meg. Nekem inkább az az aggályom, hogy túl színes egy ilyen eseményre :)
2014. szept. 22. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!