Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak itt rockerek? Ti mit...

Vannak itt rockerek? Ti mit szoktatok hétköznapokra viselni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
fekete nadrág,fekete cipő,meg valami nőiesebb fekete felső,csuklószorító...vagy néha zenekaros póló :) nem az öltözködéstől leszel rocker..,vegyél fel azt amiben jól érzed magad..én így érzem magam jól..sokszor nem mondanák meg hogy rocker vagyok szerintem...:) fiú vagy lány vagy amúgy?:)
2014. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felső: valami sima felső, esetleg csipkés, néha fűző.

gyakrabban veszek fekete színű cuccokat de sok színes cuccom is van

alulra: bőr szoknya / farmernadrág / latex leggings (nem én nem mutogatom a seggemet benne - hosszú felsővel)

ruha: van mini, hosszú, de van ilyen "gothos" fűzős ruhám is. attól függ hova megyek...

cipő: bakancs, Converse, "topánka", magassarkú, csizma


+ bőrdzseki, hosszú szövetkabát, ilyesmi


Szóval semmi extra, talán gyakrabban hordok fekete cuccokat, + néha extravagánsabban öltözök mint az átlag. Egyébként vannak divatos cuccaim de azért minden divatnak nem dőlök be, az ilyen cuki szőrös dolgokat pl kihagyom, stb.

2014. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)

Az én ruhatáram szinte csak feketéből és fehérből áll. Egyszerűbb darabok vagy bandás felsők. Fekete vagy sötétkék farmer csőnadrág. Tornacipőt vagy bakancsot hordok általában. Tudom senki nem kérdezte de leírtam :D

2014. szept. 24. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakran fekete zenekaros póló, farmernadrág, torna/deszkás cipő. Néha felkapom az oldalláncot és a szegecses csuklószorítót. Bár ez attól függ, hogy hova megyek (16/F).
2014. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Zenekaros poló,fekete farmer/csőnadrág,magasszárú tornacipő.
2014. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vmi fekete felső, fekete gatya, acélbetétes/tornacipő kb ennyi :)

Műbőrkabát/pulcsi :))

15L :)

2014. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!