Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol/ki tudná megvarrni nekem...

Hol/ki tudná megvarrni nekem ezt a báli ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanígy kéne h kinézzen ugyanilyen minoségben,meg tudná vki valahol varnni olcsobban?


2014. szept. 26. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden valamirevaló varrónö meg tudja varrni - mármint aki tényleg megtanulta a szakmat és tud szabni is.

Viszont az anyaga nem mindegy, és ha kapsz is ilyen anyagot, nem lesz olcsó, és elég sok is kell belöle.


Az meg, hogy mennyiért varrná meg valaki - az az adott illetötöl függ, hogy mennyiért vállalja.

2014. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ruha szabóval készíttetve, anyagárral, munkadíjjal, mindennel együtt minimum a duplája lenne, mintha rendelnéd. Más kérdés, hogy akkor teljesen rád készül. Egy sima nadrág varratásnál is ajánlott 2x elmenni próbálni, ilyen ruhánál ez inkább többször. Na meg ugye kifoghatsz olyan szabót is, aki nem dolgozik jól/szépen.

Mindenképpen érdemes elmenni megkérdezni pár varrodát, hogy mennyi anyag kell, és, hogy mennyiért tudná megcsinálni, hol érdemes anyagot venni, és milyet, neked kell-e venni, vagy nem. Meg persze mennyi idő alatt készül el. Kérdezni még nem kerül semmibe :)

2014. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm,értem.

Mivel szálítással egyutt ez így 120 euróba kerulne.És az nagyon sok számomra egy ruháért.De ha azt mondjátok hogy a duplája.Nekem nem fontos h kimondottan rám készuljon,csak azt hittem h ugy olcsobb lesz.:)

Koszonom a válaszokat.

2014. szept. 26. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan ezt hiszik de egyszer menj csak be egy méteráru üzletbe-nagykerbe. Horror. :D
2014. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért egy kérdést megér. Én anno varrattam a szalagavatós ruhám, és egy elég drága varrónővel is 13 ezer forint körül jöttem ki, anyagárral együtt. Mondjuk az egy rövid koktélruha volt, plusz tüll, szóval fele annyi anyag nem kellett hozzá, mint ehhez.

De kb. annyira jöttem ki, mintha vettem volna egy tök átlag koktélruhát valahol... Az meg legalább egyedi volt és rám szabta:D

2014. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!