Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhát tervezek, viszont...

Ruhát tervezek, viszont megvarrni még nem vagyok képes. Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rengeteg ötletem van ruhákkal kapcs., szeretek tervezgetni meg minden, de megvarrni még nem tudom őket. a megálmodott ruha megvalósítása soha nem úgy sül el ahogy kellene.. ( van egy mini varrógépem is , de nem tudom beüzemelni.. ) szóval,hogy ilyenkor kihez forduljak? Foglalkozik valaki olyanokkal,hogy megcsinálja helyettem a ruhát, ha odaadom(elmondom) neki a terveimet, adok anyagot neki stb stb..? Nem szeretek sablonosan öltözködni , a C&A ruháktól már kiráz a hideg, ezért szeretnék egyedi ruhákat gyártani , ami csak nekem van az egész világon.. szerintetek hülye ötlet?

javaslat?


17/L


2009. márc. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyártani valószínűleg még nem fogod.Ahhoz kemény munka kell hogy elismert ruha/divat tervező legyél.De addig is egy varrónővel egyeztethetsz hogy megtudja e csinálni.TErmészetessen nem lesz kis summa.
2009. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
áh nem , nem gondoltam arra,hogy divattervező legyek ( nem is járok olyan középiskolába meg semmi ) csak csupán annyi,hogy saját magamnak akarom megcsinálni a ruháimat,hogy ne jöjjek véletlenül se magammal szembe..
2009. márc. 5. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
varrónő,az a megoldás,lehet hogy nem lesz olcsó,de szerintem némelyik darabot olcsóbb csináltatni,mint egy hasontót megvenni
2009. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy varrónő, csak sajnos sokuk nem tud varrni, csak papíron... (tapasztalat, ballagási kösztüm, mindenkinek egy méretet készített, aztán alakította át személyre... Képezelheted, milyen jól mutatott rajtunk...)


Szóval olyan varrónőt keress, akinek a munkáját már láttad valakin, és tetszett. De szerintem próbáld meg beüzemelni a varrógépedet, mert nincs annál jobb érzés, mikor felveszed az új gatyódat (amit te varrtál), és mindenki dícséri, hogy milyen jól néz ki! Sok sikert (amúgy egyetértek veled abban, hogy egyedi ruhák, de ha megveszel pl egy felsőt, és feldobod valamivel, az is egyedi, és nem kell varrónő után szaladgálni, remélem érted, mit akarok ezzel mondani :D)

2009. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyaltalan nem hueseg!!!

en jartam egy ilyen varro divattervezo szakra :)

osszesen 3 hopnap volt es megtanultam kirajzolni a szabasmintat kivagni az anyagbol megvarrni meg midnen :)

sokat segitene neked is :P

es tenyleg szerintem jo egyedinek lenni :P

mert akkor kitunsz egy kicsit a tomegbol .. nh meg persze az meg egy elony hogy elmondhatod baratnoidnek hogy ha megdicserik az oltozeted hogy igenis te tervezted es varrtad:>


udv.

16/L

2009. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) szerintem elmegyek vkihez h megmutassa,hogy kell megcsinálni a varrógépem :D XD hátha..:D
2009. márc. 6. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
varrónő.
2009. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!