Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erősen recézett talpú cipő...

Erősen recézett talpú cipő szerintetek még lehet elegáns?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy magassarkú bokacsizmát, ami nagyon csini, kényelmes, jó az ára, stb., szóval szinte tökéletes, de batári barázdák vannak az alján, oldalról is nagyon látszanak, szerintem durvább, mint egy túrabakancs talpa. Én ezt a csizmát tárgyalásokra, prezentációkra venném fel, ahova szolid, elegáns összeállításokban járok. Mennyire para ez szerintetek?
2014. szept. 26. 13:45
 1/5 The answer ***** válasza:
Semmiképpen, sem elegáns, akár hölgy vagy, akár férfi (kérdésedből nem derül ki).
2014. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Muti.
2018. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Magassarkú bokacsizma.... nő! Egyébként meg mutasd, bár ha oldalról is látszik akkor nem oda való mint ahova felvennéd.
2018. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum az hogy linkelsz képet...


Amúgy, igen lehet elegáns ha olyan a kialakítása.


pl:


[link]


[link]


[link]


Nekem pedig ilyen van per pill, de láttam recés talpúban is:

[link]


[link]


s nagyon jól kombinálhatóak öltözékhez, kiknek van stílusuk is hozzá^^

Én imádom garbókhoz egy elegáns nacival felvenni, vagy combközépig érő garbó + combzoknis harisnyával :) ...stb


25/N

2018. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
A linkelt csizmák nem az elegáns kategória, de utcára elmenne, ha tetszik valakinek. Tárgyalásra nem megfelelőek.
2018. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!