Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyatartó hány éves...

Harisnyatartó hány éves kortól, , szabad''?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 22:01
 1/7 anonim válasza:
9%

Én idén vettem az elsőt. Eddig nem is volt rá szükségem, és kicsinek is éreztem magam hozzá. bár most is csak különleges alkalmakkor hordom, ha igazán nőiesnek szeretnék tűnni. De szerintem ahogy érzed. Ha úgy gondolod, hogy elég idős vagy hozzá akkor nyugodtan..ha nem, akkor ne...

15/l

2014. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum 17-18 év.
2014. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor szabad, az arra való hogy tartsa a harisnyát... semmi extra nincs rajta. Csak kilátszania nem szabad.
2014. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korkérdése. Az elsődleges funkciója a harisnya megtartása. Szóval hétköznap az emberek ezt nem látják hogy rajtad harisnyataró + harisnya vagy harisnyanadrág van. Kinek mi a kényelmesebb. A lényeg hogy nem szabad kilátszani a ruha/szoknya alól.

Ha csábításra szeretnéd akkor meg ne 13 éves légy :)

2014. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen vettem az elsőt. Alkalmi ruhához kellett, aztán megtetszett azóta rendszeresen hordok, bár tény tudni kell mihez felvenni, pl egy vékony nacihoz hülyén is állna ahogy átlátszódna. Egyébként pasik oda vannak az ilyen szexi kiegészítőkért, már ha arra kellene :)
2014. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kor kérdése, ha szükgéges bármikor felvehető hogy szépen tartsa a harisnyát. Nekem 13 éves koromban kellett először, mert a nadrágharisnya valahogy nem úgy nézett ki. Legyen inkább fehér, illetve harisnyához illő színű FÉMCSATOS. Azért mert ami csilli-villi az csábításra való és tapasztalataim szerint kevésbé jók erre, sőt használhatatlan, lecsúszik a harisnya.
2014. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 éves korod után...
2016. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!