Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen öltözködési stílus?

Ez milyen öltözködési stílus?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy lányt az utcán, akinek nagyon megtetszett az öltözködési stílusa. Földszíneket viselt, prémes kabátot, szóval kicsit olyan vikinges hatású volt.

(Ilyesmi volt a hangulata, de persze nem volt jelmezszerű.)

[link]

Tudja valaki, hogy mi ennek az öltözködési stílusnak a neve? Szeretnék néhány ilyen ruhát venni, de nem tudom, milyen címszavak alatt keressem.



#stílus #prém #viking #földszínek
2014. okt. 1. 13:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%

Na ez az! A stilus ami fiuknak nem megengedett csak lanyoknak!

Mert, ha egy fiu valtoztat a kulsejen azt mar nem stilusnak, hanem homarnak nevezik!

Javitast kernek, ha nem lenne igazam.

2014. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kedves első, ezt nem teljesen értettem...
2014. okt. 1. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd az elsőt, ez a mániája, hogy a nők lenyúlják a férfiak ruháit! :)

Minden ruhákról, divatról szóló kérdéshez leírja ezt... Beteges!


Nem tudom hogy hívják ezt a stílust, de szerintem ügyesen össze tudod válogatni hozzá a darabokat! Én szétnéznék Zarában, Bershkában, Stradivariusban! :)

2014. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Köszönöm szépen! :)
2014. okt. 1. 14:14
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Segitek kerdezo!

Ha surun figyelned az itt feltett kerdeseket, legalabb annyira mint a masodik versenyzo, akkor te is velem egyutt eszrevehetned, hogy ha egy fiu irja ki hozzad hasonloan ezt a kerdest, hogy pl.milyen stilusa van ennek a fiunak, ezalatt azt ertem, hogy eltert a megszokot szurke egyhangu, uncsi ruhazkodastol magyaran valtott, akkor a masodikhoz hasonlo gondolkodasuak ezt nehezen tudjak megemeszteni es rogton homaroznak...

Remelem igy mar ertheto.

2014. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Előző! Egyszer sem homároztam! Biztos a komplexusod miatt összekeversz valakivel! Nem értem miért cirkuszolsz itt, öltözz úgy, ahogy neked tetszik! Engem az se zavar, ha neccharisnyában mész ki az utcára! ;)
2014. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Remélem tudjátok, hogy nem pont ezért tettem fel a kérdést... Ha nem tudtok érdemben válaszolni, kérlek titeket, hogy távozzatok.
2014. okt. 1. 15:14
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Kèrdező, én értelmesen válaszoltam neked, azt hiszem!

Még az előzőekhez talán hozzátenném a Pull&Bear-t, azt hiszem még ott is találhatsz ilyen összeállításhoz megfelelő darabokat!

2014. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nem is rád céloztam főként...
2014. okt. 1. 15:34
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__.. nekem van komplexusom hanem a kerdes feltevoknek gondolom azert kerdeznek olyanokat amiket leirtam elozo kommentemben, tehat ne keverj ossze veluk!

A tippedre csak annyit mondanek, hogy a pull and bearba gaz lanyoknak bemenni! Itt van ra a tipp fellul !

2014. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!