Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen télikabátot vegyek,...

Milyen télikabátot vegyek, ami MELEG, mégis nőies és divatos, meg persze jó minőségű?

Figyelt kérdés

A technikai kabátokat nézegetem, vannak köztük elég csinosak.

A Moncler (utánzattal) is szemezek, olyan van valakinek? Mi a vélemény, elégedett vagy vele?


2014. okt. 4. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ezek pont nem túl nőiesek. Ez a pufidzseki típus csak és kizárólag csontsováyn alkaton mutat valahogy, de még azon is formátlan. Ettől rosszabb már csak a parka, mert annak még döglött katonaizöld színe is van.


Én egy jófajta posztókabátot javasolnék, ha lehet A vonalút, ami derékban szűkített. Vagy ha kicsit többet mersz, akkor műszörme, valami jó puha típusból.

2014. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem nőies az általad választottak közül. A technikai kabátok inkább sportos uniszex, sí dzsekik, a Moncler ugyan divatos, de ez a műanyag steppelt kabát fazon szerintem nem nőies.

Én egy jóféle szövetkabátot ajánlanék neked. Vannak olyan szövetek, amik vastagon béleltek és nagyon csinosak is.

2014. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de szövetkabátban nem létezik annyira meleg, amiben ne fáznék :)

Ráadásul nem is illik annyira a stílusomhoz, én inkább lazán szeretek öltözködni. Na meg a gyerekek miatt sem praktikus egy csak vegyileg tisztítható kabát...

Persze, ha kiskosztümben járnék tűsarkúval, akkor csakis a szövetkabát jöhetne szóba.


Szerintem nagyon is csinosak a Moncler kabátok, mégis mi a nem nőies benne?

[link]

Egy férfin azért elég hülyén mutatna :)

2014. okt. 19. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:

A szabásával van a baj, ezek a hurkák mindenkiből Michelin figurát varázsolnak.


Oké, akkor nem szövet. Mit szólnál egy bőr vagy műbőr kabáthoz? Vagy ugyanez, csak a bozalmas szumóhurkák nélkül? Lehet PVC is. Azon se megy át a szél, és ha jól bélelt akkor nagyon meleg.

[link]

[link]


Vagy ha már mindenképp hurkák, akkor legalább hosszantiak:

[link]

2014. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!