Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba nem elegánsan?!...

Színházba nem elegánsan?! Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek megnézni a barátommal és a családjával a Kövek a zsebben-t a Tháliában.

A barátom azt mondja ne öltözzek túl elegánsan, mert ez nem olyan színdarab.


De...színházba nem elegánsan? Mégis miben menjek akkor?


17L



#színház #színdarab #Kövek a zsebben
2014. okt. 4. 16:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szoknyában;)
2014. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
felvehetsz egy szűkszárú farmert , hozzá valami magasított bokacsizmát ,felülre pedig valami elegáns zakót vagy kis szövetkabátot :)
2014. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én eleve elegánsan öltözködöm.. (viszonylag mindig) Úgyhogy nem tudom már mit vegyek fel, hogy ne öltözzek túl..
2014. okt. 4. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Szia. :) Nem tudom, hogy hétköznap miket szoktál viselni, de ha pl. szereted a szoknyákat, akkor szerintem egy szűkebb fazonú szoknya nagyon jó választás lenne egy kicsit ünnepélyesebb felsővel és cipővel. :) 23/f
2014. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Én színházba biztos, hogy nem mennék farmerben.

Azt vedd fel, ami szerinted illik a színházba.

2014. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Mitol masabb egy szinhaz a mozinal?

Szerintem egy hetkoznapi cucc is megteszi!

En sem littyentem ki magam, vegul is az eloadast nezik nem egymast az emberek, de ha az utobbi lenne az mar gaz...

2014. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
32%
Színházban mehetsz nagyjából bármiben. Operába kell kiöltözni ;)
2014. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
hát azért ne farmerben, legalábbis ne kékben. szerintem sima fekete nadrág valami csinosabb, lapos cipővel, hozzá felülre blézer, esetleg szép nyaklánc bőven jó.
2014. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát ne báliruhába menj de azért csinosan, elegánsan. Hülyeség hogy nem kell. Sokan elmennek már szakadt farmerbe is, de ne te legyél az
2014. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha amúgy is elegánsan öltözöl, szerintem menj ugyanúgy : ) ne öltözz túl, egy egyszerű szoknya, vagy szűkszárú gatya, bokacsizma, valami szebb elegánsabb felső vagy blúz, blézer oszt csá :D
2014. okt. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!