Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti szeretitek az olyan...

Lányok ti szeretitek az olyan fiúkat akik mindig elegánsan öltöznek?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül öltönyt vagy akár zakót, de úgy összvissz elegánsan,pl. farmer + egy egyszínű elegáns ing egy elegáns cipővel, esetleg egy v-nyakú pulcsi vagy akár zakó. Mert én kb. így öltözöm, általában valamilyen ing, farmer, zakóval :) A hagyományos öltönyt azt csak akkor veszem fel mikor a hely megköveteli :)

2014. szept. 2. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attólfügg hány éves. Gimibe azért ez inkább röhejes. Egyetemen viszont már jól mutat.
2014. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Ne legyen olyan karót nyelten elegáns, szóval ne essen túlzásba de a sportosan elegáns dolgok bejövősek:)
2014. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,tetszik.De csak v nyakú póló,pulcsi ne legyen,az a halálom!
2014. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik:)
2014. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sőt aki állandóan elegánsban van, az számomra kifejezetten irritáló.
2014. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

De mi is elvarhatnank toletek az eleganciat, vagy csak az egyik iranyba mukodik?

Ugyan is volt mar ez kerdes csak a forditva es a kis holgyemenyek felvoltak haborodva, hogy hogyan kepzeljuk mi ferfiak, hogy mindennap draga kenyelmetlen cuccokba fogunk jarni...

2014. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"De mi is elvarhatnank toletek az eleganciat, vagy csak az egyik iranyba mukodik?"


Na, azért más dolog az elvárás és más az, ami tetszik. Nekem pl. tetszenek a hosszú hajú férfiak, de nem várom el, hogy így nézzen ki mindenki... Szerintem eddig nem írta itt senki, hogy el is várja, hogy mindig elegánsban járjon a fickó, csak tetszik nekik.

2014. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1db szazasom lett volna ra, hogy ebbe az egy szoba biztos belekot majd valaki! Miert is nem fogalmaztam maskepp?

Hetvegen lottozni fogok...

2014. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tetszik az elegáns öltözködés, nagyjából. Végzős vagyok, és jár alattam egy srác, aki mindig szivarozik, és folyton elegáns nadrág, öltöny van rajta, egy bőrkabátot nem látni rajta. Ha rá gondolok, nevetséges inkább, hiába a jó ruhák. Szerintem a jó öltözködésnek része az is, hogy néha egy szövet kardigánt (ha nem szereti a cipzáros pulcsit) felvesz, meg egy egyszínű jó kis pólót.

pl:

[link]

2014. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy 15 vagyok. (9.-es) :D
2014. szept. 4. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!