Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétkék vagy khaki parka...

Sötétkék vagy khaki parka kabát a jobban variálható és melyik illik a barna hajhoz?

Figyelt kérdés

Fekete télikabátom van csak, de nem igazán áll jól.. a sötétkék és a khaki jól áll, de túlzásnak tartom, hogy 2 télikabátom legyen... ez luxus.


a hajam egyébként kicsit szőkés, nem az a nagyon barna.


sötétkék: [link]


khaki: [link]


nem ennyire hosszú kabátom lesz, de ezekhez nagyon-nagyon hasonló.


nem tudom, melyik a jobban variálható.


ilyen bakancs/csizmám van hozzá:

[link]


[link]


2014. okt. 7. 10:29
 1/7 A kérdező kommentje:
ui.: igen a 2 télikabát túlzás, a feketét épp eladni készülök. Mint írtam nem áll jól.
2014. okt. 7. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem túlzás a két télikabát:)

én a khakit választanám, nekem az jobban tetszik meg szerintem a te cipőidhez is jobban illik.

2014. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

végülis már kiforrott bennem is az, hogy khaki lesz :)

hát nekem azért túlzás, mert ha lenne még egy télikabátom, akkor ahhoz is kéne cipő, sál, sapka külön, hogy passzoljon a színekben. Így már elég sokba kerülne nekem erre a 3 hónapra. Egy télikabát szerint erre az időszakra elég. Van persze női ismerősöm akinek egy évszakra 5-6 kabátja van, de van amit 3 évente vesz fel.. szóval szerintem vegyünk egy olyat ami multifunkciót és nem túl sportos, nem túl elegáns. de ez az én véleményem :)

2014. okt. 7. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, én így túl a harmincon azért azt mondom nem árt ha van egy elegánsabb és egy sportosabb is (minimum :) ), mondjuk egyiket se kell évente cserélgetni. Én is khakire szavaztam volna.
2014. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én 23 vagyok, de mikor volt szövetkabátom, akkor csak karácsonykor volt rajtam :D mert nem öltözködöm annyira elegánsan. kényelmesen sportosan, de nem úgy hogy edző cipő vagy ilyesmi, ezeket a cipőket hordom, egyszerű felsőkkel :)


de a khaki marad ;) köszönöm :)

2014. okt. 7. 17:42
 6/7 anonim válasza:
én is sokáig dilemmáztam ugyanezen a kérdésen, de aztán rájöttem, hogy a khaki a nyerő. a sötétkék kabát nem feltétlenül passzol a farmerhez, pláne, ha ugyanolyan árnyalatú, amíg khaki nadrágot meg nem hordasz sokat te sem gondolom :)
2014. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így van :) megvettük ma a glamour napok alkalmával, már most hordnám :D de még várok míg jön a hideg :)
2014. okt. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!