Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete ruhához milyen színű...

Fekete ruhához milyen színű harisnya illik a testszínű (barna, fényes vagy matt) vagy krémszínű (fehéres) és fekete cipővel?

Figyelt kérdés
fekete harisnyát ne írjatok mert úgy már túl gyászos lenne nem?

2014. máj. 19. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fekete nem feltétlenül lenne gyászos, a ruhától is függ. Amúgy a bőrszínedhez leginkább hasonló színű harisnyát vegyél, de semmi képpen sem fényeset.
2014. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ági 22 ***** válasza:
Sima testszínű lycrás harisnyanadrágot vagy combfixet vegyél hozzá.
2014. máj. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Testszínűt vegyél hozzá. Olyat ami matt, és jobb minőségű. Szine ne legyen fakó. Az hogy combfix vagy harisnyanadrág teljesen mindegy. Amelyiket jobban szereted.
2014. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
testszínűt barnát vagy fényes üvegszálast ajánlom
2014. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a ruhád alapból egy egyszerű szín, a harisnya mindenképpen szembetűnőbb lesz, úgyhogy aztán okosan kell dönteni. Én személy szerint amikor ilyesmi ruhákban flangálok, testszínűt veszek fel, aminek van egy halvány narancssárga hátulütője. Lehet, hogy furcsán hangzik, de illik hozzá, mint limehoz a mentha. :D
2014. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen én is a testszínűt választottam. Csak olyan márka vagy anyag kéne ami nem szakad ki egy használat után.Valaki esetleg ajánlana olyat?
2014. jún. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!