Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti kidobjátok a (z amúgy még...

Ti kidobjátok a (z amúgy még jó állapotban lévő) bugyikat egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
amiknek még nincs semmi látható bajuk, de mondjuk már 2-3 éve megvannak? higiénikus mondjuk egy bugyit 5 évig hordani?

2014. okt. 7. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
en el szoktam adni a hasznalt bugyijaim.
2014. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni ha vonal kódos.
2014. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor dobom ki, ha már szakad a varrás, nagyon bolyhos..nekem van ilyen hétköznapra való tanga+ sort, ebből lesznek az otthoniak. És természetesen folyamatosan újul az egész. De nem hinném h nem higiénikus több évig hordani egy bugyit, inkább csak az ember lánya jobban érzi magát ha néhánytól megszabadul.:)
2014. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor dobom ki, ha már elvékonyodott/kilyukadt/kinyúlt/bolyhos.

Miért ne lenne higiénikus több évig hordani? Én kirakom őket a szennyesbe egy-egy használat után, aztán kimosom :'D Vagyis a mosógép kimossa...

2014. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Higénia szempontból akkor is okés, ha évekig hordod és max kimosod 60 fokon, az már megöli a bacikat. Ettől jobb a kórházi cuccoknak se kell, pedig ott kicsit súlyosabb a helyzet.

Ehelyett én sokkal inkább aggódok az ujjonan vett cucc vegyi festék és egyéb kioldódó anyagaitól.


Inkább esztétiaki/kényelmi szelektálást csinálok. Ami már fakó, szakadt, bolyhos az kuka.

2014. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak állapot alapján szelektálok.
2014. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is állapot, ill nem jó méret alapján szelektálok.


A többéves bugyinak semmi baja.


Fertőzésekre hajlamos nőknek fehér bugyit ajánlanak hipózva mosni, utána átvasalni az alsó részét. Ha nagyon flúgos vagy, akkor csináld te is ezt. De most hogy 400-szor vagy 800-szor volt rajtad egy bugyi, az oly mindegy. (a számot csak hasra ütésre írtam)

2014. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont nemrégiben szelektáltam a fehérneműs fiókomban. Sok bugyim van, és vannak kedvenceim, úgyhogy amik évek óta nem voltak rajtam, azok valószínűleg már nem is nagyon lesznek, szóval kidobtam őket.
2014. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!