Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a lányok egyre...

Miért hordanak a lányok egyre többen fekete zoknit akár más nem fekete ruhákhoz is? Ez az új divat? Mert kicsit sem mondva sexy, inkább taszító!

Figyelt kérdés

#divat #zokni #lábbeli #öltözöködés
2014. okt. 9. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Most ez komoly? :'D Nem mindegy, hogy egy zokni milyen színű?

Ilyen zoknijuk van és kész. Biztos ők is beleuntak abba, hogy a fehér zokni egy idő után beszürkül, bármit csinálnak vele és feketét vettek.

2014. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Mert a fehér zokni szexi??

Egyáltalán a zokni szexi????

2014. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
en csak ki szoktam kapni az elsot, az csa :D
2014. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a zoknim szinte soha nem látszik... De általában fekete, szürke zoknikat veszek, mert ha netán mégis kilátszódna akkor ne legyen feltűnő.


Persze ezt nem a bézs nadrághoz és fehér cipőhöz, d nagyjából minden máshoz igen. Mi ezzel a baj??

2014. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem is azért veszünk fel bármilyen zoknit hogy az szexi legyen... a sötét zoknin legalább nem látszik az elszíneződés. A világos zoknijaim 1 hétig sem tartanak, nem látom értelmét ilyesmit venni.
2014. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a legtöbb zoknim színes, akkor az szexi? :D
2014. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Sosem figyeltem arra, hogy a zoknim harmonizáljon a nadrágommal, úgysem látszik ki..ráadásul zokniból szeretem a színes, dilinyós darabokat, most antiszexi vagyok? :(
2014. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha egy fiu hordana lilat, pirosat stb. Az is tema lenne?
2014. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez komolyan probléma? A legtöbb cuccom fekete, általában a cipőim is. Ezért a zoknim is fekete. Meg azt gyakran mos is az ember. Nem divat, hanem praktikum. De a "kicsit sem mondva sexy" részen azóta röhögök. Akkor mi a szekszi? A fehér, vagy a piros? Egyáltalán téged komolyan felizgat, vagy taszít egy zokni színe? Vicces vagy, hogy ilyeneken pattogsz.
2014. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Nekem sem tetszik különösebben. Bocs csajok, ez van. A fekete zokni maradjon meg a férfiak részére. Férfi létemre leginkább minta nélküli sötét zoknikat hordok, esetleg sportoláskor húzok fehéret. Szerintem nektek sem jönne be annyira ha a pasik elkezdenének piros vagy rózsaszín zokniban flangálni. :D Röhejes lenne! A csajoknak egyébként is rengeteg választék van zokni terén. Nekem személy szerint sokkal ízlésesebb egy ehhez hasonló darab: [link] vagy pedig térdzokni. Ha pedig minden áron fekete zoknit akartok húzni, akkor legalább legyen csajos/divatos. A félreértés elkerülése végett hozzátenném, hogy nincs zoknifétisem! Egy viszont igaz, illúzió romboló lányok lábán a hagyományos fekete zokni! :) 26F
2014. okt. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!