Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a lányok egyre...

Miért hordanak a lányok egyre többen fekete zoknit akár más nem fekete ruhákhoz is? Ez az új divat? Mert kicsit sem mondva sexy, inkább taszító!

Figyelt kérdés

#divat #zokni #lábbeli #öltözöködés
2014. okt. 9. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

Osztom az utolso hozzaszolast!

Nem kene ennyire ferfias cuccokat lenyulni,mintha nem lenne eleg a noiek kozt!

2014. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert a 37-es, fekete, tetején fidres-fodros, fekete alapon fehér cicamintás, fekete alapon vékony lila csíkos és fekete alapon kék pöttyös zoknim tök cuki, azért :D
2014. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Jo duma nem latszik ki!

Persze ha ezt egy harisnyat viselo fiu irna azt mar le is homatoznatok mi?

2014. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

12. vagyok.

13-as: Nincs olyan, hogy b...zis öltözködés, maximum divatmajnos/divatb...zis. Ismerek melegeket és egyik sem öltözködik úgy, amit manapság b...zisnak neveznek az emberek, teljesen normálisan néznek ki, csupán a gesztusaikon látszik, hogy másfele kacsintgatnak. Itt az oldalon is volt már olyan meleg srác, aki kikérte magának, hogy a divatmajmos öltözködést b...zisnak titulálják az emberek.

Egyébként úgy vettem észre, hogy neked a mániád ez a homározás, langyizás, meg rezsózás, mert kb. nincs olyan hozzászólásod, amiben legalább az egyik ne szerepelne...

2014. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Jo lenne ha nem engem oktatnal ki ezugyben, mert ha figyelmesen olvadnad a hozzaszolasokat mondjuk ugy ahogy en, akkor eszre vehetned, hogy en csak a fiuk erdekeit vedem, csupan peldalozassal!!!

Tehat amit itt lehet olvasni amikor pl.ma megkerdezte egy fiu, hogy tangat hordhat -e?

Szerintem nem en rezsosztam le azt hiszem..

Jo reggelt kivanok!

2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem kioktattalak, csak leírtam, hogy olyan nem lézetik, hogy b...zis öltözködés. Nem kell ilyen kötekedően válaszolni, normálisan is lehet. A tangás kérdést nem láttam, de miért ne hordhatna? Létezik férfitanga. Mindenki azt hord, amit akar... Pont ezért nem kéne senkinek megszólnia a másikat az öltözködése miatt. Vannak annál fontosabb dolgok is.
2014. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Akkor nezzel bele es meglatod, hogy szinte csak en tamogattam a sracot a dok buta kozott!

Es egyebkent sajnos ezek miatt kellett neki kiirni, hogy nem futotest!

Vajon miert is?

2014. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

De úgy látom, nem csak te értesz vele egyet. Többen is azt írják, hogy miért ne? Az már más kérdés, hogy szerintem kényelmetlen, de ha valakinek kényelmes, miért ne vehetné fel? Férfitangát viselő ismerősöm is van. Neki kipattog a feneke a sok réteg ruhától, hiába pamut, így egészségügyi okokból érdemes hordania. Neki kényelmes és így nem lesz kiütéses.

2014. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Remelem igy mar mas kep van rolam benned ..
2014. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nincs is férfiasabb egy fekete zokninál.
2014. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!