Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhák: kinézet vagy kényelem?...

Ruhák: kinézet vagy kényelem? (Nemet, kort is légyszi! )

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdés lényegét,és nem fogtok olyanokat írni,hogy "mind2 egyformán fontos",meg ilyesmik:S
2010. jan. 23. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

nekem ha megyek vhova akkor kinézet nagyon nagyon első,

itthon pedig maximális kényelem,m-es méret helyett XXL-es póló,nagyon bő pamut naci,és egy mamusz ennyi.

2010. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Igazából a kényelem fontosabb lenne,de én mindig a kinézetet választom.Kissé hiú vagyok,de nem tehetek róla:D

16/L

2010. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

ja első: 16/L

=)

2010. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
egy JÓL megválasztott ruhával nézhetünk ki TÖKÉLETESEN is,és lehet tökéletesen kényelmes is
2010. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs rövid és egyértelmű válasz.


Nekem fontos a kinézet, tehát csak olyat veszek fel amiben stílusosan, jól nézek ki.

A kényelem is fontos, de melegítő felsőben nyilván nem csak otthon vagyok.


Igazából nem tudom, nekem jó ruháim vannak, amikben jól nézek ki és mégis kényelmesek.


Ha mégis muszáj egyet mondani, akkor a kinézet. Kibírom ha kicsit szoros a nadrág vagy hasonló... persze csak bizonyos mértékig.


Ha valami irtóra kényelmetlen akkor nézhet ki akármilyen jól van annyi eszem, hogy ne vegyem meg.


Szerintem jó ötlet a divatos, de laza kinézetre törekedni a hétköznapokban akkor a kinézeted is rendben van és a kényelem is megvan. ;)

2010. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amiben jól érzem magamat csak oylat mert hiába néz ki jól ha nem érzem jól magamat az nem is fog jól állni tehát a kinézete sem lesz oylanj ó. De attól hogy kéynelmes még nézhet ki jól. De a kényem az fontosabb, tehát nem veszek fel egy szexy fűzőt amibben majd meg fulladok csak azért mert jól néz ki, de ha én nem érzem jól magamat az semmit sem ér. 19/L
2010. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
37%
Az előzővel értek egyet, meg az elsővel. 16/L
2010. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fontos. Pl. ha olyan ruhák jönnek divatba, ami nem kényelmes, akkor a divatnak azt az ágazatát kihagyom (pl. a csőfarmer rendkívül kényelmetlen). Persze mindenkinek más a kényelmetlen, én pl. rendkívül jól elboldogulok a magassarkú cipőkben, míg másoknak egy kínszenvedés benne járni. Meg vannak olyan nyári topok, amik egy kismellű lánynak teljesen jók, míg egy nagymellűnek folyton arra kell figyelni, hogy nehogy kibuggyanjon belőle a melle. Ilyen áron nem éri meg divatozni, főleg, hogy egyszerre többféle ruha is divatban szokott lenni (pl. csőfarmer, rakott szoknya, ugg-csizma, tunika stb.), nem muszáj, hogy mindegyik fajta a ruhatáram részét képezze. Így divatos is maradok, és egyben kényelmes ruhákban is járok.
2010. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát. a magassarkó pl abszolút "kinézet" szóval én inkább arra voksolok. persze ha sétálni megyünk, akkor inkább a kényelem a fontos

18.L

2010. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha olyat veszel, ami jól néz ki és kényelmes is de persze hogy kinek mi áll jól és mi kényelmes az embertől függ. De inkább kinézet.

19/L

2010. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!