Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhák: kinézet vagy kényelem?...

Ruhák: kinézet vagy kényelem? (Nemet, kort is légyszi! )

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdés lényegét,és nem fogtok olyanokat írni,hogy "mind2 egyformán fontos",meg ilyesmik:S
2010. jan. 23. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kényelem

15/L

2010. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a 2 egyszerre
2010. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kinézet..de azért nem tuszkolnám bele magam egy XS-es pólóba csak azért mert nagyon tetszene

14/L

2010. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kényelem..mindig is az volt.

21/L

2010. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem a kettő egyben, csak azt veszem meg, ami kényelmes, komfortos, anyagra és szabásra is és csinosan is néz ki.


Annyiból előnyben vagyok, hogy nekem pl. a magassarkú is kényelem kategória, mert olyanjaim vannak, hogy egyáltalán nem fáj bennük a lábam, sőt, jobb a tartásom, és 10-12 órákig jól elmászkálok 10centis sarkakon, míg lapos, vagy alacsony cipőkben úgy két óra után fáj a derekam. :)

2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én tul hiú vagyok ahoz hogy a kényelmet válasszam de én valahogy a jó szük naci extra magas saruban is abszolult kényelmesen érzem magam(Jó nekem)

de amugy kinézet inkábbbbb!♥

2010. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mivel magamnak öltözök, nekem kell, hogy tetszen így a kényelm is meg a (számomra)jó kinézet is ottvan. Másoknakmár megvan a véleménye róla, de nem tud érdekelni... Nem szabadidőnadrágban flangálok, mert nem igénytelenül öltözöm. :D
2010. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Először kinézet és ha kényelmes (pamut) akkor veszem meg.

18/L

2010. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!