Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok nem kényelmetlen egész...

Srácok nem kényelmetlen egész nap bő nadrágokba lenni?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálnám, nagyon kényelmetlen ezért ritkán hordok farmert, melegítőt, de sokakon látom ezeket a bő ülepű, tág fazonú nadrágokat, jó időbe nem meleg és kényelmetlen? De kérdezhetném a szűk nadrágokról is, az meg szoros lehet, azért lehet kényelmetlen.

Emlékszem sulis koromba mennyire utáltam farmerekbe járni, alig vártam, hogy levegyem, pár éve leggingset hordok, na nem csajosat, nagyon kényelmes, nektek nem kényelmetlenek ezekbe?



2014. okt. 11. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó fazont, jó méretet és jó minőséget kell venni, akkor nem kényelmetlen a farmer.
2014. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Farmerba mindig jó méretűt vettem, van szűkebb fazonú és bő szárú. A szűkkel az a baj, hogy a deréknél ha betűröm a pólót esetleg a vékony pulcsit ha hűvös van, akkor nyomja a hasam, ülve nagyon rossz, és ha még övet is kell hordani, mondjuk nekem kell, mert szűk a derekam, akkor az pluszba nyomja a hasam, derekam. Ezért alkalomra hordok most már, a leggings meg gumis szélű, nem nyom semmit, ha ülök, ha teleeszem magam, akkor se szorít,mint a farmer és egyéb gombos nadrág. Szerinted a nők nagy része miért hordja a cica nacikat? Sokan folyton abba vannak, nem hiszem h a szexiség miatt.
2014. okt. 11. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak skinny farmert hordok! A boszaru nem a stilusom!
2014. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csajként ki nem állhatom a leggingst, de ha te abba érzed magad jól, akkor hordjad!
2014. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó köszi, végre egy értelmes hozzá szóló, és miért nem kényelmes neked?
2014. dec. 28. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
a kérdező meleg?
2016. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem meleg. De akik az öltözködést a melegséggel párosítják folyton, őnáluk vmi agybaj lehet.
2016. okt. 31. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!