Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nem érzitek bénának, ha...

Ti nem érzitek bénának, ha valahol átlátszó harisnyában kell lennetek cipő nélkül?

Figyelt kérdés

Én mindig tökre gáznak érzem, ha valahol, például vendégségben vagy hasonlók olyan harisnyában kell lennem, amiből kilátszanak a lábujjaim.

Mások meg ilyen képeket tesznek ki magukra facebook-ra ahol így vannak, meg leveszik a cipőjüket így bárhol, szerinted gázos vagy nem?


2014. okt. 11. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Soha nem veszem le a cipőmet és a vendégeimmel sem vetetem le. Ez nagyfokú neveletlenség.

Ha egy házgazda ragaszkodna hozzá, akkor köszönnék és azonnal eljönnék onnan.

Nem vagyok már gyerek.

2014. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hordok nejlonharisnyát, szóval... :D
2014. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is irtó béna, én se megyek olyan vendégségbe, ahol le kell venni a cipőt. Egyszer melléfogtam, és a vendéglátónk váratlanul kitalálta, hogy nála le kell vetni a cipőt, de végül sikerült vele is megegyeznem, hogy kirak egy tisztítószeres felmosórongyot, amin letörlöm a cipőm talpát. Ez is elég megalázó volt (főleg, mert utána ellenőrizte is a talpamat, hogy koszos-e), de legalább csinosnak éreztem magamat továbbra is az este során. Többet viszont hozzájuk se megyek :D
2014. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg elég gáz összekoszolni más házát. Vagy ti (barátok köztesen) cipőben mászkáltok a házatokban?


Ha épp harisnya van rajtam akkor én is hülyén érzem magam. Egyszer írtam ki ilyesmi kérdést: A fiúkat nem zavarja a látvány.

2014. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavar, szerintem fura, ha ez valakit zavar, mondjuk én gyakran hordok pasiként, lehet ezért nem zavar, anyám is itthon is nylonharisnyát hord, de átlag nap ha átjön a szomszéd és beül, persze leveti a cipőjét és zokniba, harisnyába van. Vagy ha csak látogatóba összejövünk és a szőnyeges szobába megyünk, akkor általába leveszik, de ha nem lenne szőnyeg, akkor nem kellene levetniük, mi nem mondjuk amúgy se, de amikor esős vagy télen havas cipőbe mégis illetlenség lenne cipőbe beülni.
2014. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felhúzol addig titok zoknit, ha annyira zavar a saját lábad :D
2014. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg az az illetlenség, ha valaki nem veszi le a cipőjét, ha bemegy valaki másnak a lakásába/házába. Legalábbis nekem eszembe nem jutna az előszobán túlra menni cipőben...

#2 voltam

2014. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

HIába írják sokan, hogy az az illetlenség, ha valaki nem veszi le a cipőjét.

Levetetni a vendéggel illetlenség. Legyen kint lábtörlő, amiben letörölheti a cipője talpát a vendég, de a cipőt ne vegye le. Aki lusta takarítani, az ne hívjon vendégeket.

Ez csak a szocializmusból maradt proli szokás.

Elég kellemetlen az emberek lábának a szagát szagolgatni, vagy éppen a lábgombájukat elkapni.,

2014. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Száj és testszagot nem kellemetlen szagolni? Attól kiábrándítóbb számomra nincs amikor kajázás közbe jópofiznom kell akinek szájszaga van, ez inkább előfordul. Szerintem sok helyen leveszik a cipőt, sok helyen nem, de tényleg fura, ha valakit annyira irritál a harisnyás láb, akár vendég, akár az illető.
2014. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kérek egy papucsot, mert általában fázik a lábam. Én alapból mindenhol leveszem a cipőmet, még ott is ahol mondják, hogy nem kell. Szerintem hatalmas tahóság kell, hogy összekoszoljam más házát.
2014. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!