Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóbeli felvételin, és az...

Szóbeli felvételin, és az iskola igazgatójával való elbeszélgetésen mennyire számít az öltözék? Ez jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Nincsen blúzom, csak sima fehér pólóm.. Szerintetek ez így nagyon gáz/igénytelen?

[link]



2014. okt. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem akarsz oda járni, jó lesz.
2014. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván szeretnék..
2014. okt. 11. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sincs akkora baj, ha kicsit "csinosabb" a póló, de nyilván a blúz jobb lenne. Esetleg, ha van blézered, az sokat dobna rajta meg egy csinosabb cipő. Viszont nem túl drága egy ing, blúz és még kínaiban is lehet kapni olyat, ami normálisan, jól néz ki és szerintem megéri venni egyet mert később is lesz rá szükséged. A tescoban is szinte mindig lehet kapni. Nyilván nem a ruhád miatt vesznek fel és nem ezen múlik, ha nem jutsz be, de illik felöltözni és a fekete szoknya/nadrág, fehér blúz az előírás és általában erre "érzékenyek", szóval nem ajánlatos eltérni tőle.
2014. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. okt. 11. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért elég igénytelen..inkább szerezz be egy blúzt, egy nő ruhatárában amúgy is alapdarab, sokszor szükséged lesz rá. Nyilván nem csak ezen múlik, hogy felvesznek vagy nem, de rengeteget számít a megjelenés.
2014. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!