Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 😄 Hónapok óta keresek...

Mankucika kérdése:

😄 Hónapok óta keresek Hunter by Jimmy Choo gumicsizma replikát megfizethető áron, de csak magassarkút találtam, nekem laposra lenne szükségem. Hol tudnék rendelni?

Figyelt kérdés

#gumicsizma #replika #Hunter by Jimmy Choo
2014. okt. 14. 14:02
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. okt. 14. 14:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a facebook-os Boltkórosok - Add el, vedd meg :) csoportot, már nem egyszer láttam ilyen hirdetéseket. 7-8e körül voltak azt hiszem. Ha nem találod meg elsőre a posztokat (és szerintem nem fogod), akkor nyugodtan kérdezz rá. Vagy ajánlom az aliexpress-t, vagy az ioffer-t, ott hátha találsz. Sok szerencsét. :)
2014. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segitséged. A boltkórosok nem voltak ismerőseim facebookon. Pedig gondolhattam volna. Te már rendeltèl Aliexprex? Mert már regisztràltam de nem mertem ténylegesen rendelni. Nem beszélek jol angolul, és mindig átverésnek gondoltam az olcsó árakat, és sajna senkit nem ismerek személyesrn aki rendelt volna már onnan valamit. Mègegyszer nagyon kőszönöm segitséged. Legyen szép napod. Üdv
2014. okt. 15. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!